بند انداز براون مدل BR-2011
  • بند انداز براون مدل BR-2011
  • بند انداز براون مدل BR-2011
  • بند انداز براون مدل BR-2011

بند انداز براون مدل BR-2011

40,000 تومان

در انبار موجود نیست

بند انداز براون مدل BR-2011

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
  • قابلیت ضد آب: ندارد
  • قابلیت تنظیم سرعت: ندارد
  • لامپ LED: دارد

بند انداز براون مدل BR-2011

حذف موهای زائد به وسیله نخ و به اصطلاح بند انداختن ریشه در ایران باستان دارد و این شیوه کاملا ایرانی است. بسیاری از آرایشگاه های امروزی نیز از همین شیوه استفاده کرده و شایان ذکر است که با توجه به مطالعات بسیار بهترین و البته کم خطر ترین شیوه حذف موهای زائد می باشد.

شرکت آلمانی براون با توجه به همین نکته و با بهره گیری از مهندسین توانای خود دستگاهی را در همین راستا طراحی کرده که کار بند انداخت را کاملا ماشینی انجام می دهد. اگرچه نحوه استفاده از این دستگاه پیچیده نیست و ممکن است نیاز به تمرین و یا دانش خاصی نداشته باشد، اما توصیه می شود که حتما قبل از استفاده شیوه کامل بند انداخت را مطالعه نمود تا خدای نکرده دچار مشکل نشوید.

برای مثال در صورت استفاده ناصحیح از این شیوه(چه با دستگاه و چه به صورت دستی) ممکن است موهای زائد برگشیتی زیادی روی پوست ایجاد شده که باعث حساسیت و لک شود.

پر واضح است که این شیوه حذف موهای زائد، بسیار کم خطر است و مدت زمان بیشتری نیز طول می کشد تا دوباره موهای زائد رشد کنند و همچنین کامل مشهود است که استفاده از این دستگاه نیاز ما به رفتن به سالن های آرایشی، را رفع خواهد کرد.

با تشکر از همراهی شما

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس آلمان

مشخصات فنی

تنظیم سرعت :
قابلیت شستشو :
قابلیت استفاده در زیر دوش :
سر قابل شستشو :

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : پودر صورت ، دفترچه راهنما ، شارژر ، قرقره نخ مخصوص
سایر مشخصات : قابل استفاده برای موهای صورت ، بدن ، دست، پا و ... مناسب برای مصارف خانگی، سالنها و آرایشگاه رفع سریع و یکدست موها مناسب برای انواع پوست‌ها کارکرد ساده و آسان دارای دکمه on/off سایز حدودی پکیج: 25cmx18cmx5cm
ضد آب :
منبع تغذیه : 220 تا 240 ولت 50 تا 60 هرتز
مــزایا
مــعایب