بستنی ساز قیفی بومان مدل ICM 387 CB

بستنی ساز قیفی بومان مدل ICM 387 CB

1,050,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Bomann ICM 387 CB Ice Cream Maker

  • کشور سازنده: آلمان
  • توان مصرفی: 18 وات
  • ظرفیت: 1 لیتر
  • مجهز به دیواره دو جداره
  • قابلیت ذخیره سازی به صورت کاملا سرد
  • قابلیت آماده کردن بستنی، ماست یخ زده و سوربت

معرفی اجمالی بستنی ساز قیفی بومان مدل ICM 387 CB

بستنی ساز های بسیاری تا کنون ساخته شده اند که هر کدام دارای ویژگی های متفاوتی هستند. اما در حالت کلی می توان آنها را به دو دسته تقسیم نمود: دسته اول بستنی ساز هایی که به یخچال برای سرد کردن مخزن نیاز دارند و دوم بستنی ساز هایی که خود دارای کمپرسور بوده و نیازی به یخچال ندارند.

بستنی ساز ICM 387 CB از نوع اول بوده، بنابراین قبل از استفاده باید مخزن آن را به مدت 12 ساعت در فریزر با دمای 18 درجه زیر صفر نگه داشت. همچنین بهتر است که خود دستگاه را نیز در یخچال با دمای 7 تا 10 درجه بالای صفر نگه داشت. پس از 12 ساعت می توان مواد را داخل مخزن ریخته و آن را روشن نمود تا پس از 20 دقیقه 1 لیتر بستنی را آماده نماید.

بستنی ساز ICM 387 CB یک بستنی ساز قیفی از شرکت آلمانی بومان است که البته از آن می توان برای آماده کردن هر نوع بستنی نیز استفاده نمود. این بستنی ساز دارای یک ظرف عایق دو جداره می باشد که بستنی را برای مدت زمان زیادی سرد نگه خواهد داشت. ظرفیت مخزن این بستنی ساز بومان حدود 1 لیتر است. ارتفاع مخزن 14 سانتی متر و قطر آن 17 سانتی متر می باشد.این ظرف براحتی قابلیت جدا شدن دارد و می توان آن را با دست و یا در ماشین ظرفشویی شستشو داد.

نازل این بستنی ساز بومان به شیوه ای حرفه ای طراحی شده است که براحتی بستنی از آن خارج شده و می توان با بستنی های قیفی خانگی از مهمان ها پذیرایی نمود. در هر بار استفاده از این بستنی ساز می توان 1 لیتر بستنی را آماده نمود که تقریبا مناسب است.

درب این بستنی ساز بومان از پلاستیک شفاف ساخته شده است و تا بتوان مراحل آماده شدن بستنی را به صورت کامل مشاهده نمود. همچنین روی درب یک روزنه کوچک وجود دارد که می از طریق آن می توان حین آماده شدن بستنی، آب میوه، عصاره و هر ماده دیگری را اضافه نمود.

در کل می توان از بستنی ساز ICM 387 CB بومان برای آماده کردن انواع بستنی، ماست یخ زده و البته سوربت های میوه ای نیز استفاده نمود و به همراه این بستنی ساز دستورالعمل های ساخت انواع بستنی و سوربت نیز ارائه خواهد شد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : آلمان
جنس بدنه : پلاستیک فشرده

مشخصات فنی

قدرت : 18 وات
ظرفیت : 1 لیتر
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی :
عملکرد : بستنی، ماست یخ زده و سوربت

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : دفترچه راهنما با برنامه های آماده کردن انواع بستین و سوربت
سایر مشخصات : مجهز به ظرف دو جداره کاملا عایق برای سرد نگه داشتن، ظرف با ارتفاع 14 سانتی متر و قطر 17 سانتی متر، قابلیت جدا شدن آسان و شستشوی ظرف با دست و یا در ماشین ظرفشویی،
مــزایا
مــعایب