بخارپز استیل دلمونتی مدل Dl 230
 • بخارپز استیل دلمونتی مدل Dl 230
 • بخارپز استیل دلمونتی مدل Dl 230
 • بخارپز استیل دلمونتی مدل Dl 230
 • بخارپز استیل دلمونتی مدل Dl 230

بخارپز استیل دلمونتی مدل DL 230

700,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Delmonti DL 230 Steam Cooker

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس ایتالیا
 • قدرت: 800 وات
 • ظرفیت مخزن آب: 1.2 لیتر
 • ظرفیت به نفر: 8 نفر

معرفی اجمالی بخارپز استیل دلمونتی مدل DL 230

بخارپز استیل دلمونتی مدل DL 230 کاملا دیجیتالی بوده و بسیار پیشرفته طراحی شده است. می دانیم که بخاپز ها در راستای افزایش سلامت غذایی جامعه ساخته و عرضه می شوند. چه هواپز ها و چه بخارپز ها بسیار سالم بوده وغذا را بدون استفاده از روغن و تنها با حرارت ناشی از بخار آب و البته لامپ هالوژنی در هواپز پخت خواهند کرد. در زیر به برخی از ویژگی های مهم این بخارپز اشاره خواهمی کرد:

 1.  جنس بدنه بخارپز از اسیتل ضد زنگ بوده و هدف از به کار بردن استیل در این بدنه دو چیز بوده است: اول اینکه هم آشپزخانه محیطی با رطوبت بالاست و هم خود بخار پز نیز از دارای رطوبت است بنابراین باید از جنسی ساخته شود که در مقابل رطوبت کاملا مقاوم باشد.
 2. جنس ظرف های طبقات بخارپز از پلاستیک و یا همان طلق فشرده است. نشکن است و بسیار مقاوم.
 3. سمت چپ روی بدنه پایین نشانگر میزان آب قرار دارد، ظرفیت مخزن آب بخارپز دلمونتی DL 230 حدود 1.2 لیتر است و از طریق نشانگر ذکر شده می توان به میزان دلخواه تا ظرفیت تعین شده داخل بخارپز آب ریخت.
 4. سمت راست بخارپز یک راهنما وجود دارد که با توجه به قدرت بخار پز، توسط کارشناسان غذایی دلمونتی تعیین شده است. بر اساس این راهنما مشخص می شود که چگونه برای مواد غذایی مختلف متناسب با نوع آنها، زمان تایمر را تعیین نمود. تایمر این دستگاه حداکثر تا 120 دقیقه است و این مدت زمان برای بخارپز کردن هر نوع ماده غذایی کفایت می کند.
 5. در وسط بدنه پایینی بخار پز نیز که دکمه های پنل تنظیمات و صفحه نمایش LCD تعیین شده است. دکمه روشن/خاموش، دکمه ساعت و دقیقه وهمچنین دکمه set
 6. اگرچه این بخار پز 3 طبقه است و به اصطلاح سه ظرف طبفاتب دارد، اما لزومی ندارد که همزمان از هر سه ظرف استفاده نمود. کافیست متناسب با اندازه غذای از تعداد طبقات دلخواه استفاده نمایید.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس ایتالیا
وزن : 2.15 کیلوگرم
طول سیم : 1 متر
ابعاد : 230 × 275 × 435 ميلي‌متر

صفحه نمایش

صفحه نمایش :
توضیحات صفحه نمایش : LCD

مشخصات فنی

قدرت : 800 وات
تایمر : 120 دقیقه ای
ظرفیت مخزن آب : 1.2 لیتر
ظرفیت به نفر : 8 نفر
دیگ قابل جدا شدن :

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : سه قالب بخارپز - دسته آزاد - سر پوش بالایی - سینی بخارپز جداشونده
مــزایا
مــعایب