ارزان شد!
بخارشوی دستی فکر مدل Portable Steam
  • بخارشوی دستی فکر مدل Portable Steam
  • بخارشوی دستی فکر مدل Portable Steam

بخارشوی دستی فکر مدل Portable Steam

2,700,000 تومان

1,755,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Fakir Portable Steam Washer

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آمریکا
  • قدرت بخار: 1550 وات
  • ظرفیت: 450 میلی لیتر
  • مدت زمان کارکرد: 20 دقیقه
  • قابلیت تنظیم بخار به صورت دستی

معرفی اجمالی بخارشوی دستی فکر مدل Portable Steam

معرفی اجمالی بخارشوی دستی فکر مدل Portable Steam

بدون شک یکی از بهترین روش های تمیز کردن و بهداشتی کردن محیط، استفاده از بخار گرم می باشد که می توان تمامی ویروس ها، میکروب ها و باکتری ها را با بخار از بین برد. شرکت آلمانی فکر نیز در همین راستا بخارشوی دستی یا قابل حمل Portable Steam طراحی و تولید کرده است که می توان آن را براحتی حمل کردو هر نوع گوشه و کناری در منزل را با آن تمیر نمود.

تحقیقات علمی نشان داده است که در هر 15000 کرم ریز در هر 1 گرم گرد و غبار وجود دارد که می تواند براحتی موجب انواع بیماری های داخلی و البته پوستی شوند. این کرم ها و باکتری های ریز دلیل اصلی آسم هستند. بنابراین وجود بخار شو و سیستمی به شکل Portbale Steam شرکت فکر، برای هر خانه ای بسیار ضروری می باشد.

به وسیله نازل مستقیم می توان ه گوشه و کناری را با بخار مستقیم تمیز کرد و سپس با پارچه تمیز آن را پاک نمود. بنابراین به وسیله این نازل، می توان به گوشه و کنار هایی که دسترسی به آن ها سخت می باشد را تمیز نمود.

همچنین به وسیله نازل مخصوص شیشه می توان، هر نوع سطح شیشه ای را تمیز نمود بدون آنکه کوچکترین اثری از کثیفی، اثر انگشت، گرد و غبار و یا هرچیز دیگه ای پس از آن باقی بماند.

نازل سیلندری نیز برای دسترسی به قسمت های منحنی و استوانه ای است که ممکن است توسط دو نازل قبلی، تمیز کردن آنها دشوار باشد. این نازل بیشتر برای گوشه و کنارهایی ساخته شده است که ممکن است در آشپزخانه و کابینت ها وجود داشته باشد.

اما نازل برسی برای اجرام و کثیفی های چسپیده به شیشه و یا کف به کار می رود. جرم های سخت و چسپیده به کمک این نازل و با فشار بخار، براحتی پاک می شود.

و اما در نهایت ابزار تمیز کردن  و اتو کردن پارچه ها و لباس ها، به همراه این بخار شو وجود دارد که به کمک آن هم می توان لباس ها را کاملا هایژنیک و تمیز نمود و هم می توان تا حدی آنها را در حالت ایستاده اتو نمود. پیشنهاد می وشد که قب از استافده از این بخارشو فکر، لباس ها را بدون مواد شوینده بشویید و سپس خشک نمایید.

مدت زمان قابل استفاده از این بخار شو در هر بار پر کردن مخزن آب 450 میلی لیتری آن، حدود 20 دقیقه می باشد. قدرت بخار آن حدود 1550 وات است.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس آلمان
جنس بدنه : پلاستیک فشرده

مشخصات فنی

قدرت : 1550 وات
ظرفیت مخزن آب : 450 میلی لیتر
قابلیت تنظیم میزان بخار :
قابلیت پرکردن مخزن حین کار :
مناسب برای شستشو : شیشه، کف، مبلمان، اجاق گاز و کابینت

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : نازل برسی، نازل سوزنی، نازل سیلندریف نازل مخصوص لباس و نازل مخصوص شیشه
مــزایا
مــعایب