اجاق گاز پادیسان مدل پالاس

جدید

700,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

اجاق گاز پادیسان مدل پالاس

Padisan Palace Oven

  • کشور سازنده: ایران
  • نوع اجاق گاز: صفحه ای توکار در سه مدل لعابی سفید، لعابی مشکی، استیل
  • جنس بدنه: لعابی، استیل
  • جنس شبکه: چدن
  • ترموکوپل تاپ تایم: دارد
  • فندک: دارد
  • تعدادشعله: 5

اجاق گاز پادیسان مدل پالاس اجاق گاز ٥ شعله صفحه ای می باشد که پادیسان آن را در سه طرح متفاوت و از دو جنس مختلف طراحی و ساخته است. در زیر به مشخصات این اجاق گاز که به دست مهندسین توانای ایران زمین ساخته شده است می پردازین:

1. پادیسان مدل پالاس را در سه طرح و از دو جنس متفاوت طراحی و ساخته است تا سلایق متفاوت بتوانند از این مدل در آشپزخانه خود بهره گیرند:

  • لعابی سفید و لعابی مشکی: پادیسان در مدل پالاس خود از لعاب در بدنه اجاق گاز استفاده کرده است. همانطور که می دانیم لعاب در مقابل رطوب به صورت کامل مقاوم است و مادام العمر مقاومت در برابر زنگ زدگی را گارانتی می نماید.
  • استیل: اگرچه ممکن است که استیل به انازه لعاب در حالت اولیه در برابر رطوب مقاومت نداشته باشد. اما پادیسان از استیل بسیار با کیفیت ضد زنگ استفاده کرده تا کسانی که آشپزخانه مدرن خود را با وسایلی از جنس استیل آراسته اند بتوانند از این مدل اجاق گاز نیز استفاده نمایند.

2. سر شعله های نسل 2 ساباف: همانطور که می دانیم، شعله های آبی برای اجاق گاز ها ایده آل به شمار می رود چراکه بیشترین        راندومان را دارد. بدین معنی که در کنار بیشترین گرمای تولید شده، کمترین میزان مصرف را دارد. اجاق گاز پالاس از سر شعله های نسل 2 ساباف بهره می برد که به لطف آنها شعله هایی کاملا آبی را مشاهد خواهیم کرد.

3. ترموکوپل تاپ تایم: به لطف ترموکوپل تاپ تایم به کار رفته در این مدل، امنیت کامل برای اجاق گاز تضمین خواهد شد. همه ما نظاره گرفتن سر رفتن غذاهای مایع مانند شیر بوده ایم که ممکن است براحتی اجاق را خاموش نماید. بنابراین مهندسین شرکت پادیسان این اجاق را به ترموکوپل تاپ تایم مجهز کرده اند تا در صورت خاموش شدن اجاق به هر دلیلی، جریان گاز را در مدت کمتر از 15 ثانیه قطع نماید. ثبیت آنی شعله های آبی نیز به لطف همین ترموکوپل در این اجاق گاز وجود دارد.

4. قابلمه ها و ماهیتابه ها باید روی شعله های اجاق گاز کاملا  ترزا باشند و نه تنها باید شیب نداشته باشند بلکه بادی از تعادل کامل نیز برخوردار باشند. شعله های این اجاق گاز به کمک دستگاه دیزاماتیک به این ویژگی ها مجهز شده اند.

5. این اجاق گاز دارای فندک اتوماتیک می باشد. با فندک مدرن تعبیه شده به محض چرخاندن شیر گاز، همزمان فندک به صورت خودکار جرقه زده و روشن می‌شود.

6. محل قرار گیری شیر ها و همچنین شکل آنها کاملا ارگونومیک بوده و همچنین فاصله شعله  و مکان قرارگیری آنها به نسبت اندازه گاز، کاملا بهینه در نظر گرفته شده است. بنابراین ارگ از قابلمه هایی در اندازه های متناسب با اندازه شعله روی آن قرار بگیرد حتی اگر هر 5 شعله را با هم روشن کنیم، مشکلی پیش نخواهد آمد و براحتی می توان به هر قابلمه دسترسی داشت و آن را حمل نمود.

با تشکر از همراهی شما

راهنمای خرید اجاق گاز راهنمای استفاده از اجاق گاز

 
جزئیات فنی
کشور سازندهایران
وزن17 کیلوگرم
جنس بدنهلعابی، استیل
طول سیم1 متر
تایمرندارد
جنس شبکهچدن
تعداد شعله5
طول86 سانتی متر
عرض50 سانتی متر
فندکدارد
جنس ولوم هاپلاستیک فشرده
مجهز به فرندارد
ترموکوپلتاپ تایم
سایر مشخصاتسرشعله های نسل 2 ساباف، شعله های آبی رنگ با راندومان بالا

5 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

کشور سازنده
ایران
وزن
17 کیلوگرم
جنس بدنه
لعابی، استیل
طول
86 سانتی متر
عرض
50 سانتی متر

ویژگی های فنی

طول سیم
1 متر
تایمر
جنس شبکه
چدن
تعداد شعله
5
فندک
جنس ولوم ها
پلاستیک فشرده
مجهز به فر
ترموکوپل
تاپ تایم

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
سرشعله های نسل 2 ساباف، شعله های آبی رنگ با راندومان بالا

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0