اجاق گاز پادیسان مدل پالم

جدید

750,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

اجاق گاز پادیسان مدل پالم

Padisan Palm Oven

  • کشور سازنده: ایران
  • نوع اجاق گاز: صفحه ای در سه طرح لعابی مشکی، لعابی سفید و استیل
  • جنس بدنه: لعابی و استیل
  • جنس شبکه: چدنی
  • ترموکوپل تاپ تایم: دارد
  • فندک: دارد
  • تعداد شعله: 5

پادیسان در طراحی اجاق گاز های خود متناسب با سلیقه ایرانی و البته در نظر گرفتن آشپزخانه های مدرن امروزی، بسیار حرفه ای و دقیق کار کرده است و این نشان از توانایی بالای مهندسین ایرانی دارد. در زیر به ویژگی های بسیار جالب اجاق گاز پالم پادیسان خواهیم پرداخت:

1- پادیسان در طراحی این اجاق گاز ها از سه طرح متفاوت استفاده کرده است:

  • صفحه ای توکار از جنس لعاب سفید رنگ
  • صفحه ای توکار از جنس لعاب مشکی رنگ
  • صفحه ای توکار از جنس استیل

هر سه طرح زیبایی های منحصر به فرد خود را دارند و البته از نقطه نظر فنی هر سه مقاومت بسیار بالایی در مقابل زنگ زدگی و خوردگی دارند. از آنجا که آشپزخانه یکی از محیط های با رطوبت بالا به شمار می رود، لذا پادیسان به این نکته دقت فراوانی داشته و کلیه محصولات خود را با مقاومت بسیار بالایی در مقابل رطوب ت و زنگ زدگی طراحی و ساخته است.

2- ترموکوپل تاپ تایم: پادیسان در اکثر مدل های خود و البته مدل پالم از ترموکوپل تاپ تایم استفاده نموده است. به لطف این ترموکوپل دو ویژگی بسیار قدرتمند به این اجاق گاز افزوده شده است: اول اینکه تثبیت آنی شعله را به همراه دارد و دوم اینکه هر زمانی و به هر دلیل که شعله ها هنگام پخت خاموش شود؛ مانند هنگامیکه غذا سر رود؛ در کمتر از 15 ثانیه جریان گاز قطع خواهد شدو این به معنی امنیت بالای این دستگاه می باشد.

3- سر شعله های نسل 2 ساباف: شعله آبی همواره مد نظر طراحان اجاق گاز بوده است چرا که شعله آبی به معنی بالاترین راندومان است؛ کمترین مصرف انرژی و بیشترین گرمای تولید شده؛ و پادیسان در مدل پالم از سر شعله های نسل 2 ساباف استفاده کرده است تا هموراه شعله آبی این اجاق گاز را تضمی کرده باشد.

4- طرح انحصاری شبکه چدنی با نمای زیبا، ساده، سبک و مستحکم تولید شده است و هماندد دگر مدل های پادیسان با دستگاه دیزاماتیک، ثبات و تعادل ایده آل ظروف طی پخت و پز را بررسی کرده و تضمین نموده است.

5- محل قرار گیری ولوم ها یا شیر های اجاق گاز پالم از نقطه نظر ارگونومیک بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این شیر ها به لحاظ ساختاری ارگونومیک بوده و همچنین هنگام استفاده در نزدیکترین مکان ممکن به دست قرار گرفته است.

6- محل قرارگیری شعله ها به نسبت اندازه ی گاز کاملا بهینه طراحی شده است. به طوریکه اگر روی هر شعله قابلمه یا ماهیتابه ای متناسب با اندازه شعله قرار بگیرد، فاصله ی زیادی با هم خواهند داشت و می توان براحتی آنها را حمل و نقل کرد.

7- این محصول دارای فندک خوکار است که با وجود این قابلیت با چرخاندن ولوم‌های اجاق شعله به صورت خودکار روشن خواهد شد و دیگر نیازی به زدن دکمه فندک نمی‌باشد. 

با تشکر از همراهی شما.

راهنمای خرید اجاق گاز راهنمای استفاده از اجاق گاز

 
جزئیات فنی
کشور سازندهایران
وزن17 کیلوگرم
جنس بدنهلعاب سفید لعاب مشکی استیل
طول سیم1 متر
تایمرندارد
جنس شبکهچدن
تعداد شعله5
طول86 سانتی متر
عرض50 سانتی متر
فندکدارد
جنس ولوم هاپلاستیک فشرده
مجهز به فرندارد
ترموکوپلتاپ تایم
سایر مشخصاتسر شعله های نسل 2 ساباف شعله های آبی با راندومان بالا

5 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

کشور سازنده
ایران
وزن
17 کیلوگرم
جنس بدنه
لعاب سفید
لعاب مشکی
استیل
طول
86 سانتی متر
عرض
50 سانتی متر

ویژگی های فنی

طول سیم
1 متر
تایمر
جنس شبکه
چدن
تعداد شعله
5
فندک
جنس ولوم ها
پلاستیک فشرده
مجهز به فر
ترموکوپل
تاپ تایم

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
سر شعله های نسل 2 ساباف
شعله های آبی با راندومان بالا

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0