اجاق گاز پادیسان مدل پاسفیک

اجاق گاز پادیسان مدل پاسفیک

800,000 تومان

در انبار موجود نیست

اجاق گاز پادیسان مدل پاسفیک

   Padisan Pacific Oven

  • کشور سازنده: ایران
  • نوع اجاق گاز: صفحه ای شیشه ای توکار
  • جنس بدنه: شیشه سکوریت
  • جنس شبکه: چدن
  • فندک: دارد
  • تعداد شعله: 5

اجاق گاز پادیسان مدل پاسفیک دارای ویژگی های تحسین برانگیزی است که نشان از توان بالای مهندسین ایران زمین می باشد. در زیر به بررسی برخی از این ویژگی ها خواهیم پرداخت:

1-جنس صفحه مدل پاسفیک مانند مدل پارامونت از مدل های این برند معتبر ایرانی، از شیشه سکوریت بوده که مزیت های خاص خود را دارد. از آنجا که آشپزخانه محیطی با رطوبت بالا به شمار می رود، بنابراین می توان گفت که شیشه سکوریتبهترین انتخاب برای صفحه این اجاق گاز است که بالاترین مقاومت را در مقابل رطوبت و زنگ ضدگی، تضمین خواهد کرد.

 2-اگر به هر دلیل و در هر زمانی شعله خاموش شود؛ مانند زمانی که غذا سر رود؛ ترموکوپل تاپ تایم این اجاق گاز در کمتر از 15 ثانیه، جریان گاز را قطع خواهد کرد و این خود امنیت کافی را در هنگام استفاده از این اجاق به ارمغان می آورد. علاوه بر این از مزیت های دیگر این ترموکوپل تثبیت آنی شعله می باشد.

3- سر شعله های نسل 2  ساباف، علاوه بر طراحی مدرن، شعله ای به رنگ آبی و با راندمان بالا را ایجاد خواهد کرد که حداقل مصرف انرژی را مطابق استانداردهای اروپایی برای این اجاق گاز تضمین خواهد کرد.

4- از دیگر ویژگی های این اجاق گاز فندک مدرن آن بوده که به محض چرخاندن شیر گاز همزمان فندک جرقه زده و روشن میگردد.

5- از تفاوت های اصلی این مدل با پارامونت، می توان به محل قرار گیری شعله ها اشاره نمود که اگر چه با مدل پارامونت متفاوت است اما از لحاظ بهینه بودن و راحتی استفاده از آنها برای انواع قابلمه ها و ماهیتابه ها البته متناسب با اندازه شعله، هیچ تفاوتی با مدل پارامونت ندارد.

6- به مکان قرار گیری ولوم دقت فرمایید. از لحاظ ارگونومیکی به این نکته بسیار دقت شده است که در نزدیکترین فاصبه با دست قرار داشته باشند تا بتوان براحتی آنها را کم و یا زیاد کرد. البته ساختار آنها نیز با اگونومیک دست انسان تطابق داده شده است.

این محصول دارای  ظاهری و نمای زیبا، ساده، سبک و مستحکم است که بهترین گزینه برای کسانی که خواهان بهترین‌ها هستند می باشد.

راهنمای خرید اجاق گاز راهنمای استفاده از اجاق گاز

مشخصات کلی

کشور سازنده : ایران
وزن : 10 کیلوگرم
جنس بدنه : شیشه سکوریت
طول سیم : 1 متر
جنس شبکه : چدن
تعداد شعله : 5
جنس ولوم ها : پلاستیک فشرده

مشخصات فنی

تایمر :
طول : 86 سانتی متر
عرض : 50 سانتی متر
فندک :
مجهز به فر :
ترموکوپل : تاپ تایم

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : سر شعله های نسل 2 ساباف شعله های آبی با راندومان بالا
مــزایا
مــعایب