اجاق القایی 3500 وات کلترونیک مدل DKI 3609

اجاق القایی 3500 وات کلترونیک مدل DKI 3609

1,600,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Clatronic DKI 3609 Induction Hotplate

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
 • قدرت: 3500 وات
 • 55 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی
 • دارای تنظیمات دما بین 60 تا 240
 • دارای تنظیمات توان در 6 سطح
 • مجهز به تایمر با شمارشگر معکوس
 • دارای صفحه کنترل لمسی

معرفی اجمالی اجاق القایی 3500 وات کلترونیک مدل DKI 3609

اجاق های القایی نسل جدیدی از اجاق های پخت و پز هستند که امروزه تقریبا در هر آشپزخانه مدرنی قابل مشاهده هستند. تمامی شرکت های فعال و پیشرفته در حوزه لوازم آشپزخانه، یک یا چند مدل از این احاق های القایی را با ویژگی های جدید طراحی و روانه بازار کرد ه اند که در این بین شرکت آلمانی کلترونیک نیز از قافله عقب نمانده و اجاق القایی دو شعله DKI 3609 را طراحی و روانه بازار نموده است. در زیر به بررسی این اجاق القایی شرکت کلترونیک خواهیم پرداخت:

 1. بر اساس توضیحات ذکر شده در وب سایت رسمی کلترونیک، اجاق القایی DKI 3609 در مقایسه با اجاق های پخت و پز معمولی، تا 55 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کرده است. این میزان از صرفه جویی بسیار عالی بوده و هم باعث کاهش هزینه ها بوده و هم با محیط زیست نیز سازگار می باشد.
 2. توان مصرفی این اجاق القایی حدود 3500 وات است. این توان مصرفی باعث تسریع در امر پخت و پز شده به گونه ای که مرحله پیش گرمایش را به کلی حذف کرده است.
 3. اجاق های القایی از تبدیل اموا الکترومغناطیس به گرما استتفاده می کنند. به همین دلیل است که درحین پخت و پز همواره اجاق خنک می باشد. این امر موجب شده است که یکی از نام های این دسته از اجاق ها، اجاق سرد باشد.
 4. اجاقا القایی DKI 3609 کلترونیک دارای صفحه نمایش LED با کنترل پنل لمسی می باشد که زیبایی آن را دو چندان کرده به گونه ای که با آشپزخانه های مدرن امروزی بسیار متناسب و سازگار است.
 5. توان این اجاق القایی در 6 سطح قابل تنظیم است. همچنین دمای آن نیز در 10 سطح از 60 تا 240 درجه سانتی گراد قابل تنظیم می باشد که در صفحه نمایش قابل مشاهده می باشد.
 6. نکته بعدی، تایمر است. تایمر دستگاه را می توان تا 180درجه تنظیم نمود. بنابراین می توان درجه گرمایش را بر اساس دما در 10 سطح و یا بر اساس توان در 6 سطح تنظیم نموده، سپس تایمر را برای مدت زمان مورد نظر خود تنظیم نماییم. شمارش گر معکوش زمان باقیمانده را در صفحه نمایش نشان می دهد. اجاق غذا را پخت کرده و پس از اتمام کار، خود به خود خاموش شده و بوق اتمام کار به صدا در خواهد آمد.
 7. در صورتیکه ظرف نامناسبی چه از نظر وزنی، چه نظر اندازه و چه از نظر جنس، روی اجاق القایی کلترونیک بگذارید، دستگاه خطا را نشان خواهد داد و روشن نخواهد شد.
 8. در صورتیکه قابلمه را از روی اجاق القایی بردارید، به صورت اتومات، خاموش خواهد شد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس آلمان

صفحه نمایش

صفحه نمایش :
توضیحات صفحه نمایش : صفحه نمایش LED

مشخصات فنی

قدرت : 3500 وات
تعداد برنامه : 16 برنامه
کنترل پنل : دیجیتالی لمسی
فن خنک کننده :

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : مجهز به تایمر با شمارشگر معکوس، قابلیت خاموشی خودکار، قابلیت تشخیض ظرف و اندازه آن، قابلیت تنظیم دما در 10 سطح از 60 تا 240 درجه، قابلیت تنظیم توان در 6 سطح، 55 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی
مــزایا
مــعایب