اتو موی روزیا مدل HR709
 • اتو موی روزیا مدل HR709
 • اتو موی روزیا مدل HR709
 • اتو موی روزیا مدل HR709

اتو موی روزیا مدل HR709

100,000 تومان

در انبار موجود نیست

اتو موی روزیا مدل HR709

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
 • جنس صفحات:تیتانیوم و سرامیک
 •  فناوری تورمالین و آیونیک
 • سیستم PTC با گرمایش یکنواخت

اتو موی روزیا مدل HR709

اگرچه در کل اتوی مو برای بافت موها خطراتی را به همراه دارد اما با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از این خطرات حذف شده و شرکت های بزرگی چون روزیا، اهمیت ویژه ای برای حفظ سلامت افراد در هنگام استفاده از این محصولات، قائل می شوند. اتو موی روزیا مدل HR709 ویژگی های جالب دارد که در زیر به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

 1. قابلیت تنظیم دما: این اتو مو قابلیت تنظیم دما، بین 130 تا 230 درجه سانتی گراد را دارد. این ویژگی بسیار مهم است چراکه در هنگام استفاده از هر نوع اتو مویی به تناسب میزان رطوب مو، ضخامت و شکنندگی موی، مدت زمان موجود برای حالت دادن به مو و بسیاری از فاکتور های دیگر، گشتره دمایی خاصی لازم است بنابراین از ویژگی های لازم برای هر نوع اتو مویی، قابلیت تنظیم دما می باشد.
 2. جنس صفحات اتو مو نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امروزه سرامیک در بسیاری از وسایل و دستگاه هایی که به نوعی با حرارت سر و کار دارند، به کار می رود و دلیل آن نیز این است که سرامیک به صورت قابل توجهی حرارت را در کل صفحه به طور یکنواخت پخش خواهد کرد و همچنین تا حد بسیار زیادی مانع آسیب زدن ناشی از گرمای زیاد به جنس مورد برخورد که در اینجا موی سر است، می شود. البته روزیا در این مدل، تمهیدات دیگری نیز جهت جلوگیری از آسیب زدن به موی سر را به کار برده است.
 3. روزیا HR709 دارای سیستم PTC با گرمایش یکنواخت می باشد. این ویژگی به همراه سرامیکی بودن جنس صفحات موجب می شود تا حرارات در کل سطوح به صورت یکنواخت پخش شود.
 4. یکی دیگر از تمهیدات روزیا برای جلوگیری از آُیب دیدن موی سر در این مدل بهره گیری از فناوری تورمالین و آیونیک است که آب موجود در مو را حفظ کرده و مانع از ایجاد الکتریسیته ساکن در مو می شود. این ویژگی برای موهای نازک و همچنین جلوگیری از مو خوره بسیار حیاتی است.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس آلمان

صفحه نمایش

صفحه نمایش :
توضیحات صفحه نمایش : LCD

مشخصات فنی

قدرت : 45 وات
قابلیت چرخ 360 درجه سیم برق :
قابلیت تنظیم حرارت :
فناوری تولید یون :

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : دارای سیستم PTC با گرمایش یکنواخت محافظت از مو از طریق فناوری تورمالین و آیونیک
حداقل دما : 130 درجه
حداکثر دما : 230 درجه
جنس صفحات : تیتانیوم و سرامیک
نوع صفحات : باریک
دکمه روشن / خاموش :
سیستم ایمنی قفل دما :
مــزایا
مــعایب