اتو بخار مخزن دار 2400 وات فکر مدل Raphael
 • اتو بخار مخزن دار 2400 وات فکر مدل Raphael
 • اتو بخار مخزن دار 2400 وات فکر مدل Raphael
 • اتو بخار مخزن دار 2400 وات فکر مدل Raphael
 • اتو بخار مخزن دار 2400 وات فکر مدل Raphael
 • اتو بخار مخزن دار 2400 وات فکر مدل Raphael
 • اتو بخار مخزن دار 2400 وات فکر مدل Raphael
 • اتو بخار مخزن دار 2400 وات فکر مدل Raphael

اتو بخار مخزن دار 2400 وات فکر مدل Raphael

2,250,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Fakir Raphael Steam Generator

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
 • قدرت: 2400 وات
 • بخاردهی پیوسته: 200 گرم در دقیقه
 • ظرفیت: 1.5 لیتر
 • فشار بار: 5 بار
 • مدت زمان لازم برای آماده شدن: 10 تا 15 دقیقه

معرفی اجمالی اتو بخار مخزن دار 2400 وات فکر مدل Raphael

یکی از معروفترین و حرفه ای ترین اتو بخار های مخزن دار ساخته شده تا کنون، اتو بخار مخزن Raphael هستش که متعلق به شرکت آلمانی فکر می باشد. شرکت فکر، که در کشور ما با نام های فکیر و فاکیر نیز شناخته شده است، یکی از شرکت های پر آوازه در سطح جهان می باشد که در حوزه تولید ولازم خانگی کوچک فعالیت دارد. در زیر به بررسی اتوبخار مخزن دار Raphael شرکت فکر خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید:

 1. اتو بخار مخزن دار Raphael دارای توان مصرفی 1400 وات است. فشار بخاری معادل 5 بار را تولید کرده و در هر دقیقه به طور پیوسته 200 گرم بخار، خروجی می دهد. این حجم از بخار پیوسته خروجی با فشار 5 بار، در نوع خود بی نظیر بوده و نشان از قدرت مهندسین این شرکت آلمانی دارد.
 2. کفه اتو بخار رافائل فکر یا همان Raphael با استفاده و بهره وری از تکنولوژی نانو طراحی و ساخته شده است. طراحی این کفه به گونه ای است که به هیچ عنوان پرز پارچه را نیم خواباند و مانع از برق شدن لباس می گردد.
 3. این اتو بخار مخزن دار فکر مجهز به سیستم خاموشی خودکار می باشد. به گونه ای که اگر 10 دقیقه بدون استفاده بماند چه در حالت ایستاده باشد و چه روی پارچه، خاموش خواهد شد.
 4. اتو مخزن دار رافائل دارای دو بویلر می باشد. در واقع این اتو بخار دو مخزنه است. بنابراین می توان در حین کار نیز مخزن را جدا کرده و آن را پر از آب نمایید بدون اینکه نیاز به خاموش کردن اتو باشد. مدت زمان لازم برای آماده به کار شدن این اتوبخار مخزن دار فکر حدود 10 تا 15 دقیقه است. شاید در نگاه اول این مدت زمان زیاد به نظر بیاید. اما از آنجا که دو مخزنه می باشد و برای استفاده های طولانی نیازی به خاموش کردن دستگاه نیست، بنابراین صرفا یکبار منتظر آماده به کار شدن دستگاه خواهیم بود. شایان ذکر است ه مخزن این اتوبخار فکر حدود 1.5 لیتر می باشد.
 5. این اتو بخار مخزن دار فکر مجهز به سیستم تنظیم میزان بخار می باشد. بنابراین متناسب با نوع پارچه و همچنین میزان چروک می توان مزان بخار خروجی را تنظیم نمود.
 6. علاوه بر قابلیت تنظیم بخار، اتو بخار مخزن دار Raphael مجهز به قابلیت تنظیم دما می باشد. می توان میزان حرارت خروجی را متناسب با نوع پارچه تنطیم نمود. بنابراین متناسب با نوع پارچه و میزان چروک می توان بخار و حرارت خروجی را تنظیم نمود.
 7. اتو مخزن دار Raphael مجهز به سیستم ضد چکه می باشد. به نحوی که دیگر نگران چکیدن قطرات آب روی پارچه نباشید. این ویژگی علاوه بر افزایش کیفیت اتو کشی، طول عمر اتو را نیز افزایش می دهد.
 8. قابلیت ضد رسوب این اتو بخار مخزن دار یک ویژگی بسیار مهم است چرا که مانع از گرفته شدن منفذ های کفه اتو می شود. بنابراین طول عمر اتو کیفیت اتو کشی بسیار بالا می رود.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس آلمان
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
طول سیم : 1.5 متر
نوع اتو : اتوبخار مخزن دار

مشخصات فنی

قدرت : 2400 وات
سیستم قطع کن خودکار :
ظرفیت مخزن آب : 1.5 لیتر
قابلیت تنظیم میزان بخار :
سیستم ضد چکه :
قابلیت تنظیم حرارت :
جنس کف اتو : ساخته شده با تکنولوژی نانو
اسپری آب :
بخاردهی عمودی :
سیستم ضد رسوب :
بخاردهی پیوسته : 200 گرم در دقیقه
مــزایا
مــعایب