ارزان شد!
اتو بخار مخزن دار 5 بار فکر مدل Veronica
 • اتو بخار مخزن دار 5 بار فکر مدل Veronica
 • اتو بخار مخزن دار 5 بار فکر مدل Veronica
 • اتو بخار مخزن دار 5 بار فکر مدل Veronica
 • اتو بخار مخزن دار 5 بار فکر مدل Veronica
 • اتو بخار مخزن دار 5 بار فکر مدل Veronica

اتو بخار مخزن دار 5 بار فکر مدل Veronica

1,750,000 تومان

1,400,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Fakir Veronica Steam Generator

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
 • بخاردهی پیوسته: 140 گرم در دقیقه
 • مجهز به سیستم ضد رسوب،
 • قابلیت خود تمیز شوندگی
 • مجهز به بخار عمودی و بخار خشک
 • قابلیت تنظیم دما در 4 سطح
 • قابلیت تنظیم اتوماتیک بخار

معرفی اجمالی اتو بخار مخزن دار 5 بار فکر مدل Veronica

فکر، فکیر و یا فاکیر، تلفظ نام برند آلمانی Fakir است که امروزه در کشور ما به طور کامل شناخته شده است. شرکت آلمانی فکر به طراحی و تولید لوازم خانگی با کیفیت بالا و البته طراحی مدرن و بی نظیر و مدرن معروف بوده و محصولات خود را در سراسر جهان به فروش می رساند. اتو بخار مخن دار Veronica از طراحی های بسیار خوب و با کیفیت این شرکت می باشد که در زیر به بررسی آن خواهیم پرداخت:

 1. یکی از مهمترین بخش های هر  اتوی ساده و یا مخزن دار، جنس کفه آن است. اتو بخار مخزن دار Veronica مجهز به کفه تیتانیومی می باشد. کفه تیتانیومی در مقابل خراش بسیار مقاوم بوده و همچنین گرما را به صورت یکنواخت پخش خواهد کرد. خط و خراش روی کفه به شدت از کیفیت نتیجه نهایی اتو کردن، می کاهد و حتی ممکن است به پارچه نیز آسیب برساند. به همین دلیل است که شرکت فکر جنس کفه این اتو را از تیتانیوم طراحی کرده است تا در مقابل هر گونه خش و خش بسیار مقاوم باشد. نکته بعدی پخش یکنواخت گرما است که از تجمع آن در یک منطقه جلوگیری می کند. به جرات می توان گفت، انتخاب کفه تیتانیومی، ایده ای هوشمندانه است.
 2. این اتو بخار مخزن دار فکر، دارای فشار بخار 5 بار است که در هر دقیقه 140 گرم خروجی دارد. این میزان از خروجی بخار در نوع خود بی نظیر بوده و کیفیت اتو کردن را به شدت بالا می برد. حتی قسمت هایی که دارای چروک بسیار زیادی هستند با یک بار اتو کشیدن، صاف شده و تمامی چروک ها از بین می رود. اما ایرادی که به این اتو مخزن دار Veronica  وارد است، نبود بخاردهی لحظه ای یا همان Shot می باشد. البته از آنجا که بخاردهی پیوسته آن و همچنین فشار بخار آن بسیار زیاد است، ممکن اس مهندسیو طراحان شرکت فکر، لزومی بر وجود بخاردهی لحظه ای ندیده باشند.
 3. میزان بخار خروجی این اتو مخزن دار فکر، حدود 140 گرم در دقیقه است و همانطور که ذکر شد، فشار بخار آن نیز حدود 5 بار است. این میزان از بخار و فشار بخار، موجب شده است که مهندسی این شرکت آلمانی، به فکر ویژگی بخاردهی عمودی نیز باشند. اتو بخار مخزن دار Veronica شرکت آلمانی فکر مجهز به بخاردهی عمودی نیز می باشد.
 4. این اتوی مخزن دار فکر دارای سیستم تنظیم اتوماتیک میزان بخار است که متناسب با میزان چروک، میزان بخار را نیز تنظیم می کند. اما علاوه بر این دکمه نیز برای قطع و و صل کامل بخار قرار داده شده است. در وقاع با قطع بخار خروجی، عمل سیستم بخاردهی خشک یا اتوی خشک راه اندازی می شود. بسیار از خیاطان حرفه ای از سیستم بخاردهی خشک بسیار استفاده می کنند. به همین دلیل است که می توان گفت این اتو ببخار مخزن دار فکر؛ یک اتوی حرفه ای می باشد.
 5. آب خانگی، هنگام مواجهه با گرما و یا در هنگام جوشیدن، قطعا رسوب خواهد گرفت، این رسوب پس از مدتی منفذ های کف اتو را خواهد گرفت. علاوه بر این ممکن است که هنگام اتو کردن، روی لباس ریخته شده و لباس را بسیار کثیف کند. اتو بخار مخزن دار فکر Veronica جهت حل این مشکل تدابیری اندیشیده است. این اتو مخزن دار فکر مجهز به سیستم ضد رسوب است، که رسوب آب را کامل می گیرد. علاوه بر این مجهز به سیستم خود تمیز شونده یا همان Self Clean می باشد
 6. و اما سیستم ضد چکه. چکیدن آب درون مخزن از طریق منفذ های کف اتو، روی لباس، باعث ایجاد لک می شود و این اصلا خوشایند نیست. اما اتوی Veronica مجهز به سیستم ضد چکه است که مانع از کثیف شدن و لک گرفتن لباس ها می شود.
 7. سیستم ضد چکه، سیستم ضد رسوب و خود تمیز شوندگی، کفه تیتانیومی و چند مورد دیگر باعث افزایش طول عمر این اتوی مخزن دار فکر شده است. مخنز 2 لیتری، طول کابل بر 2 متری، طول کابل بخار 1.5 متری، سیستم تنظیم بخار اتوماتیک، قابلیت تنظیم دما در 4 سطح و ... از دیگر ویژگی های این اتو مخزن دار فکر می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس آلمان
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
طول سیم : 2 متر
نوع اتو : اتوبخار مخزن دار

مشخصات فنی

قدرت : 2000 تا 2400 وات
سیستم قطع کن خودکار :
ظرفیت مخزن آب : 2 لیتر
قابلیت تنظیم میزان بخار :
سیستم ضد چکه :
قابلیت تنظیم حرارت : در 4 سطح
جنس کف اتو : تیتانیوم
اسپری آب :
بخاردهی عمودی :
سیستم ضد رسوب :
بخاردهی پیوسته : 140 گرم در دقیقه
بخاردهی لحظه ای :

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : قابلیت تنظیم میزان بخار به صورت اتوماتیک، شلنگ یا همان کابل بخار به طول 1.5 متر، قابلیت پر کردن محزن حین کار، سیستم ضد رسوب با قابلیت خود تمیز شونده، مجهز به سیستم بخار خشک
مــزایا
مــعایب