اتو بخار مخزن دار تفال مدل GV6339
 • اتو بخار مخزن دار تفال مدل GV6339
 • اتو بخار مخزن دار تفال مدل GV6339

اتو بخار مخزن دار تفال مدل GV6339

2,200,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Tefal GV6339 Steam Generator

 • کشور سازنده: فرانسه
 • قدرت: 2200 وات
 • ظرفیت مخزن: 1.2 لیتر
 • قابلیت پر کردن حین کار
 • فشار بخار 4.8 بار
 • مدت زمان لازم برای آماده شدن: 2 دقیقه

معرفی اجمالی اتو بخار مخزن دار تفال مدل GV6339

اگرچه ممکن است همه ما شرکت فرانسوی تفال را بیشتر برای زودپز ها و سرخ کن های فوق العاده ای که طراحی و تولید کرده است بشناسیم اما، تفال د طراحی و تولید اتو های بخار، به ویژه مخزن دار، ید طولایی دارد و در این زمینه شرکتی کاملا شناخته شده و مورد قبول است. اتو بخار مخزن دار تفال GV6339 نیز یکی دیگر از طراحی های این شرکت می باشد که در زیر به بررسی آن خواهیم پرداخت:

 1. اتوبخار مخزن دار GV6339 دارای وزن کلی معادل 3.1 کیلوگرم است که برای یک اتو بخار مخزن دار بسیار عالی بوده و می توان آن را Light یا سبک اعلام کرد. همچنین طول و عرض آن نیز به طرز قابل توجهی به نسبت به دیگر اتو های مخزن دار، کم بوده و اصطلاحا Compact می باشد.
 2. فشار بخار را برای کی اتو بخار معمولا به دو شیوه اعلام می کنند. یا میزان بخار خروجی را بر حسب گرم در دقیقه اعلام می کنند یا فشار بخار را بر حسب بار اعلام می نمایند. این اتو بخار مخزن دار تفال دارای فشار بخار 4.5 تا 4.7 بار است و میزان بخار خروجی آن 100 گرم در دقیقه می باشد.
 3. اما مدت زمان لازم برای آماده شدن یک اتو بخار نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. توان مصرفی این اتو بخار GV6339 تفال حدود 2200 وات است. همین میزان انرژی مصرفی موجب می شود که اتوبخار در 2 دقیقه آماده به کار شود که در نوع خود یک رکورد به شمار می آید.
 4. تفال GV6339 قابلیت تنظیم حرارت خروجی را دارد. اما این قابلیت تنظیم نه بر اساس درجه حرارت، بلکه به طور هوشمندانه ای بر اساس نوع پارچه و بافت آن می باشد. بنابراین بر اساس نوع پارچه خروجی، درجه حرارت را تنظیم می نماییم.
 5. مخزن اتو بخار GV6339 حدود 1.2 لیتر است و دارای سیستم ضد رسوب می باشد. بنابراین در طی زمان رسوب آبی که در اثر حرارت دیدن تولید شده است کاملا گرفته می شود و منفذ های کف اتو همیشه باز خواند ماند. این ویژگی به افزایش طول عمر اتو همچنین کیفیت اتو کردن، کمک فراوانی میکند.
 6. قابلیت بخار خشک، قابلیت بخار عمودی، سیستم ضد رسوب و قابلیت تنظیم میزان بخار خروجی از دیگر ویژگی های این اتو بخار مخزن دار تفال به شمار می آید.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : فرانسه
وزن : 3.1 کیلوگرم
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
نوع اتو : اتوبخار مخزن دار

مشخصات فنی

قدرت : 2200 وات
سیستم قطع کن خودکار :
ظرفیت مخزن آب : 1.2 لیتر
قابلیت تنظیم میزان بخار :
سیستم ضد چکه :
قابلیت تنظیم حرارت : بر اساس نوع پارچه
جنس کف اتو : سرامیکی
اسپری آب :
بخاردهی عمودی :
سیستم ضد رسوب :
مــزایا
مــعایب