اتوبخار زیمنس مدل TB56XTRM
  • اتوبخار زیمنس مدل TB56XTRM
  • اتوبخار زیمنس مدل TB56XTRM
  • اتوبخار زیمنس مدل TB56XTRM

اتو بخار زیمنس مدل TB56XTRM

750,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Siemens TB56XTRM Steam Iron

  • کشور سازنده: آلمان
  • قدرت: 2900 وات
  • بخار دهی پیوسته: 45 گرم در دقیقه
  • بخاردهی لحظه ای: 190 گرم در دقیقه
  • میزان فشار: 5 بار
  • ظرفیت: 300 میلی لیتر

معرفی اجمالی اتو بخار زیمنس مدل TB56XTRM

به جرات می توان گفت که اتوبخار tb56xtrm، تمامی امکانات لازم برای یک اتوخبار کامل را دارد. کفه تیتانیومی titaniumGlissée در مقابل هر گونه خراشی بسیار مقاوم است و براحیت روی لباس ها و پارچه ها حرکت می کند، علاوه بر این حرارت را نیز به طور یکسان و یکنواخت در کمترین زمان ممکن پخش می کند. قابلیت تنظیم درجه حرارت متناسب با نوع پارچه، قابلیت تنظیم میزان بخار متناسب با درجه حرارت انتخاب شده، قابلیت او کردن به صورت خشک و همراه با بخار، سیستم ضد رسوب و قابلیت خود تمیز کن تنها بخشی از امکانات این اتو می باشد. فعالیت اصلی شرکت زیمنس در طراحی سیستم های کنترلی و ربات های بزرگ کارخانه است. حال تصور کنید که این شرکت، علم مهندسین خود را در حوزه لوازم خانگی به کار ببندد. پر واضح است که وسایلی کامل و با کارایی بالا تولید خواهد کرد و اتو بخار زیمسن tb56xtrm گواهی حاظر بر این امر می باشد.

معرفی کامل اتوبخار زیمنس مدل TB56XTRM

کفه titaniumGlissée

جنس کفه اتوبخار، مهمترین بخش آن به شمار می رود، چراکه کفه اتو، مستقیما با پارچه در ارتباط بوده و نتیجه نهایی نیز به آن وابسته است.کفه تیتانیومی اتو بخار زیمنس tb56xtrm ضد خراش بوده و همچنین براحتی روی پارچه حرکت می کند. بنابراین به هیچ عنوان به لباس ها آسیبی وارد نمی کند. همچنین این کفه حرارت را به طور یکنواخت و با سرعت زیادی پخش می کند. در نتیجه زمان آماده به کار شدن دستگاه بسیار کوتاه خواهد شد. علاوه براین نحوه توزیع منفذ های بخار، روی کفه اتو، بسیار مهندسی کار شده است که بخار به تمام نقاط پارچه، هنگامیکه در زیر اتو قرار دارد، برسد.

اتوبخار زیمنس مدل tb56xtrm فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت تنظیم میزان حرارت

در بسیاری از اتو ها، هم قابلیت تنظیم میزان بخار و هم قابلیت تنظیم میزان حرارت وجود دارد. اگرچه در این حالت ممکن است حرفه ای تر باشد اما تنظیم آن برای افرادی که از اتو بخار فقط برای لباس های خود و خانواده استفاده می کنند و در این کار حرفه ای نیستند، بسیار سخت خواهد بود. بنابراین زیمنس با بهره گرفتن از علم این شرکت در حوزه کنترل، تنظیم میزان بخار را به صورت اتومات انجام می دهد. کافیست شماف درجه حرارت را با توجه به جنس پارچهف تعیین کنید. تا اتو به صورت خودکار میزان بخار را تنظیم نماید.

اتوبخار زیمنس مدل tb56xtrm فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت بخاردهی عمودی

از آنجا که میزان بخاردهی پیوسته این اتو بخار زیمنس 45 گرم در دقیقه و میزان بخاردهی لحظه ای آن حدود 190 گرم در دقیقه می باشد، لذا میزان بخار خروجی به اندازه ای می باشد که بتوان برای آن سیستم بخار دهی عمودی را راه اندازی نمود. به همین دلیل شرکت زیمنس، اتوبخار tb56xtrm را مجهز هب سیستم بخار عمودی کرده است.

اتوبخار زیمنس مدل tb56xtrm فروشگاه بزرگ آف سیتی

سیستم ضد رسوب و خود تمیز کن

سیستم سه گانه ضد رسوب اتو بخار زیمنس tb56xtrm بسیار قوی عمل می کند. بنابراین شما براحتی می توانید از آب منزل و لوله شهری، مخزن 300 میلی لیتری اتو را پر کرده و نگران رسوب نباشید. این سیستم رسوب آب را جمع کرده و در مخزنی گرد آوری میکند. سپس پس از فرایندی آن را حذف خواهد کرد. این سیستم نه تنها باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود، بلکه مانع از ریزش رسوب روی لباس ها شده و همچنین در بلند مدت مانع از گرفته شدن و بسته شدن منفذ های کف اتو می شود.

سیستم ضد چکه

اتو بخار tb56xtrm مجهز به سیستم ضد چکه است که مانع از خیس شدن و ریزش آب روی لباس ها هنگام اتو کردن می شود.

اتوبخار زیمنس مدل tb56xtrm فروشگاه بزرگ آف سیتی

مشخصات کلی

کشور سازنده : آلمان
وزن : 1.4 کیلوگرم
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
طول سیم : 2 متر
نوع اتو : اتوبخار دستی

مشخصات فنی

قدرت : 2900 وات
سیستم قطع کن خودکار :
ظرفیت مخزن آب : 300 میلی لیتر
قابلیت تنظیم میزان بخار :
سیستم ضد چکه :
قابلیت تنظیم حرارت :
جنس کف اتو : titaniumGlissée
اسپری آب :
بخاردهی عمودی :
سیستم ضد رسوب :
بخاردهی پیوسته : 45 گرم در دقیقه
بخاردهی لحظه ای : 190 گرم

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : سیستم سه گانه ضد رسوب، سیستم خود تمیز کن، قابلیت بخار خشک و تر
مــزایا
مــعایب