اتو بخار فیلیپس مدل GC4517
 • اتو بخار فیلیپس مدل GC4517
 • اتو بخار فیلیپس مدل GC4517
 • اتو بخار فیلیپس مدل GC4517

اتو بخار فیلیپس مدل GC4517

590,000 تومان

در انبار موجود نیست

اتو بخار فیلیپس مدل GC4517

Philips GC4517 Steam Iron

 • کشور سازنده: هلند
 • قدرت: 2400 وات
 • مجهز به سیستم ضد رسوب
 • میزان بخار خروجی پیوسته: 45 گرم در دقیقه
 • میزان بخار خروجی لحظه ای: 190 گرم در دقیقه

اتو بخار فیلیپس مدل GC4517

با پیشرفت علم و تکنولوژی، کلیه وسایل منزل از جمله اتوهای بخار خانگی نیز پیشرفت های زیادی داشته اند. یکی از این اتوهای پیشرفته امروزی، GC4517 می باشد. از جمله مشکلاتی که اتوهای قدیمی داشتند عبارت بود از: سوختن لباس ها، مصرف انرژی بسیار زیاد، میزان بخار دهی کم، چکه کردن و ریختن رسوب آب روی لباس ها و ایجا لک.

اتو بخار فیلیپس مدل gc4517 تمام این مشکلات را حل کرده است و برای هر کدام تمهیداتی را در نظر گرفته است که با هم آنها را بررسی خواهیم کرد:

 1. سیستم ضد رسوب اتوی فیلیپس GC4517 مجموعه ای از دو سیستم مجزاست: Anti-Calc و Self-Clean. رسوب ناشی از آب، داخل محفظه در اتو جمع خواهد شد و بدین ترتیب هیچ رسوبی روی لباس ها نخواهد ریخت. علاوه بر این به لطف سیستم خود تمیز کن، این رسوب تا حد بسیار زیادی از اتو خارج خواهد شد که موجب طول عمر و دوام بسیار زیاد آن خواهد شد.
 2. سیستم ضد چکه، هدف از جلوگیری از رسوب آب، جلوگیری از ایجاد لک روی لباس هاست. اما سیستم ضد چکه نیز به نوعی مانع از ریختن آب روی لباس می شود و در واقع باید گفت مجموع این دو سیستم موجب جلوگیری از ایجاد هر گونه لک روی لباس ها خواهد شد.
 3. توقف اتوماتیک: جهت جلوگیری از صرف انرژی بیشتر و همچنین افزایش ایمنی، اگر اتو بیشتر از 5 دقیقه بدون کار بماند، خود به خود خاموش خواهد شد. پس نگران روشن گذاشتن اتو نباشید. چون صد در صد خود به خود خاموش خواهد شد.
 4. تنظیم میزان بخار: میزان بخار دهی پیوسته این اتو حدود 45 گرم در دقیقه است. البته به صورت لحظه ای و در حالت بوست، تا 190 گرم افزایش خواهد داشت. به وسیله ولوم روی دستگاه م یتوان این میزان بخار را کنترل کرد و بسته به نوع پارچه آن را تعیین نمود.
 5. سیستم کنترل خودکار میزان بخار: کمتر اتویی تا کنون ساخته شده است که قابلیت تنظیم خودکار بخار را داشته باشد. در هنگام کار با اتوی GC4517 کافیست درجه حرارت را تنظیم نمایید. اتو خود به خود میزان بخار را طوری تعیین  خواهد کرد که هیچ آسیبی به لباس ها وارد نشود.
 6. به نوک سه گوشه اتو دقت فرمایید. این نوک استیم تیپ بوده و به گونه ای طراحی شده که قسمت هایی از پارچه و لباس که دسترسی به آنها دشوار است را به راحتی اتو نماید.
 7. وزن سبک اتو نیز قابل توجه است. در کار با اتو های دستی، ممکن است بار ها و بار ها اتو جابه جا و یابرداشته شود. پس وزن اتو نیز جهت جلوگیری از خستگی و اذیت شدن دست، اهمیت دارد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : هلند
وزن : 1.52 کیلوگرم
جنس بدنه : پلاستیک فشرده از مواد با کیفیت
طول سیم : 2 متر
نوع اتو : اتو بخار دستی

مشخصات فنی

قدرت : 2400 وات
سیستم قطع کن خودکار :
ظرفیت مخزن آب : 300 میلی لیتر
قابلیت تنظیم میزان بخار :
سیستم ضد چکه :
جنس کف اتو : استیم گلاید
اسپری آب :
بخاردهی عمودی :
سیستم ضد رسوب :
بخاردهی پیوسته : 45 دقیقه در گرم
بخاردهی لحظه ای : 190 گرم در دقیقه

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : سیستم بخاردهی اتوماتیک، سیستم خود تمیز کن اتوماتیک، سیستم جمع آوری رسوب
مــزایا
مــعایب