اتوبخار آریته مدل 6216
 • اتوبخار آریته مدل 6216
 • اتوبخار آریته مدل 6216
 • اتوبخار آریته مدل 6216
 • اتوبخار آریته مدل 6216
 • اتوبخار آریته مدل 6216

اتوبخار آریته مدل 6216

149,000 تومان

در انبار موجود نیست

اتوبخار آریته مدل 6216 (Steam Iron Deluxe)

Ariete Deluxe 6212 Iron Steam

 • کشور سازنده: ایتالیا
 • قدرت: 2400 وات
 • نوع اتو: بخار
 • ظرفیت مخزن آب: 300 میلی لیتر

اتو بخار آریته مدل 6216 در کنار طراحی شکیل و زیبا از ویژگی ها و امکانات ویژه ای برخوردار می باشد. این اتو بخار به Steam Iron Deluxe نیز مشهور است که اگر چه به نسبت مدل 6233 آریته مصرف انرژی بیشتری دارد اما قدرت بیشتر و همچنین امکانات بیشتری نیز دارد که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

 1. کف سرامیکی: کف سرامیکی جهت جلوگیری از سوختن، بور شدن و خوابیدن پرز لباس ها بسیار حائز اهمیت است که آریته نیز این ویژگی را در اتوبخار مدل 6216 تعبیه کرده تا از تکنولوژی روز عقب نماند.
 2. سیستم ضد چکه: چکیدن آب داخل مخزن بر روی لباس موجب ایجاد لک روی لباس می شود. بنابراین بسیار حائز اهمیت است که اتوها به سیستم ضد چکه مجهز باشند. اتوبخار آریته مدل 6216 به این سیستم مجهز می باشد.
 3. رسوب زدایی: آب داخل مخزن بر اثر گرم شدن معمولا رسوب خواهد داشت که ممکن است این رسوب از طریق بخار بر روی لباس ها قرار بگیرد و ایجاد لک و کثیفی بکند. اگرچه اتوبخار آریته مدل Deluxe به سیستم ضد چکه مجهز است اما جهت جلوگیری از ریختن رسوبات حتی از طریق بخار، یک سیستم رسوب زدایی در این دستگاه تعبیه شده است که به راحتی و با زدن یک دکمه می توانیم رسوب های داخلی دستگاه را پاک نماییم.
 4. سیستم گردش بخار: مدت زمانی که صرف اتو کردن لباس های می شود نیز حائز اهمیت است و علاوه بر این همه ما دوست داریم که اتو هرچه سریعتر گرم شود تا بتوانیم لباس های خود را به سرعت و در کمترین زمان ممکن اتو نماییم. سیستم گردش بخار که در اتوی آریته مدل 6216 تعبیه شده استف باعث پخش شدن سریع بخار در سراسر اتو می شود و به نحوی کمتر از 1 دقیقه برای گرم شدن اتو و آماده به کار شدن آن لازم است.
 5. دکمه تنظیم فشار بخار: علاوه بر تنظیم درجه حرارت دستگاه برای اتوکردن لباس ها با جنس های متفاوت، آریته این اتو را مجهز به دکمه ای جهت تنظیم فشار بخار نیز نموده است.

دیگر ویژگی های دستگاه را می توانید در قسمت مشخصات مشاهده نمایید.

با تشکر از همراهی شما

مشخصات کلی

کشور سازنده : ایتالیا
وزن : 1 کیلوگرم
جنس بدنه : پلاستیک فشرده از مواد با کیفیت
نوع اتو : بخار

مشخصات فنی

قدرت : 2400 وات
سیستم قطع کن خودکار :
ظرفیت مخزن آب : 300 میلی لیتر
قابلیت تنظیم میزان بخار :
سیستم ضد چکه :
قابلیت تنظیم حرارت :
جنس کف اتو : سرامیک
اسپری آب :
بخاردهی عمودی :
سیستم ضد رسوب :

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : دکمه تنظیم فشار بخار
مــزایا
مــعایب