اتوبخار آریته مدل 6233
  • اتوبخار آریته مدل 6233
  • اتوبخار آریته مدل 6233
  • اتوبخار آریته مدل 6233
  • اتوبخار آریته مدل 6233

اتوبخار آریته مدل 6233

190,000 تومان

در انبار موجود نیست

اتوبخار آریته مدل 6233 (EcoPower Iron)

Ariete EcoPower 6233 Iron Steam

  • کشور سازنده: ایتالیا
  • قدرت: 2200 وات
  • نوع اتو: بخار
  • دوستدار محیط زیست با قابلیت صرفه جویی 30 درصدی در انرژی

اتوبخار آریته مدل 6233 که به EcoPower Iron نیز مشهور است، از سری محصولات دوستدار محیط زیست است. در طراحی این اتو تمامی مواردی که برای حفظ هرچه بیشتر محیط زیست و یا به نوعی آسیب رسانی هرچه کمتر به محیط زیست لازم است رعایت شده است.

علاوه بر این تمامی مواردی که یک اتوی خوب باید از آنها برخوردار باشد نیز در این اتو درنظر گرفته و آریته کم نگذاشته است. در اینجا بهتر است به برخی از موارد اشاره نماییم.

اتو بخار آریته مدل 6233 طوری طراحی شده است که در کنار قدرت 2200 واتی خود، حدود 30 درصد مصرف انرژی کمتری نسب به رقبای خود دارد و این گزینه بیش از هر چیز دیگری خصلت حفظ محیط زیستی آن را به نمایش می گذارد.

از جمله مواردی که در اتو کردن لباس ها مورد توجه قرار می گیرد، جلوگیری از ریخته شدن رسوبات آب بر روی لباس هاست. اگر در طراحی اتو این نکته در نظر گرفته شود و اتو طوری ساخته شده باشد که مانع ریختن رسوبات روی لباش ها شود و یا در کل رسوبات را پاک نماید، کمک بزرگی به کاربر دستگاه نموده است. اتوبخار آریته مدل 6233 دارای سیستم پاک کنندگی رسوبات است و کافیست دکمه مورد نظر را فشار دهیم تا به طور کامل رسوبات را حذف نماید.

کف سرامیکی بسیار حائز اهمیت است چرا که مانع سوختن لباس ها و البته خوابدین پرز آنها می شود و امروزه در تمامی اتو های پیشرفته این نکته رعایت شده است. و کاملا پر واضح است که آریته نیز این نکته را در ساخت اتو های خود رعایت نموده است.

ارگونومیک بودن دستگیره اتو بخار و البته هر وسیله دیگری نیز امروزه مورد توجه قرار می گیرد. این اتو مجهز به یک دستگیره نرم و ارگونومیک می باشد که حتی اگر ساعت ها نیز در حال اتو کردن باشیم، دستمان خسته نخواهد شد.

علاوه بر تنظیم درجه حرارت متناسب با نوع و جنس پارچه، آریته این اتو را مجهز به فابلیت تنظیم میزان بخار متناسب با میزان چروک لباس ها کرده است.

برای مشاهده دیگر ویژگی ها، بخش مشخصات را مورد بررسی قرار دهید.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : ایتالیا
وزن : 1.2 کیلوگرم
جنس بدنه : پلاستیک فشرده از مواد با کیفیت
نوع اتو : بخار

مشخصات فنی

قدرت : 2200 وات
سیستم قطع کن خودکار :
ظرفیت مخزن آب : 300 میلی لیتر
قابلیت تنظیم میزان بخار :
سیستم ضد چکه :
قابلیت تنظیم حرارت :
جنس کف اتو : سرامیکی
اسپری آب :
بخاردهی عمودی :
سیستم ضد رسوب :

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : دوستدار محیط زیست با 30 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی دارای دستگیره نرم
مــزایا
مــعایب