اتو بخار 2800 وات فکر مدل Skygo
 • اتو بخار 2800 وات فکر مدل Skygo
 • اتو بخار 2800 وات فکر مدل Skygo
 • اتو بخار 2800 وات فکر مدل Skygo
 • اتو بخار 2800 وات فکر مدل Skygo

اتو بخار 2800 وات فکر مدل Skygo

930,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Fakir Skygo Iron Steam

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
 • قدرت: 2800 وات
 • میزان بخاردهی پیوسته: 45 گرم در دقیقه
 • میزان بخاردهی خروجی: 170 گرم در دقیقه
 • سیستم ضد رسوب
 • سیستم خاموش شدن اتوماتیک

معرفی اجمالی اتو بخار 2800 وات فکر مدل Skygo

دو تفاوت بسیار عمده بین اتو بخار های دستی Skyfall و Skygo شرکت آلمانی فکر و جود دارد و همین دو تفاوت عمده نیز دلیل اختلاف قیمت این دو اتو بخار می باشد. این دو تفاوت را حین بررسی اتو بخار SkyGo شرکت فکر در زیر توضیح خواهیم داد:

 1. توان مصرفی اتوبخار SkyGO شرکت فکر 2800 وات است که همان توان مصرفی اتو بخار Skyfall می باشد. اتو بخار Skygo قابلیت تولید بخاردهی پیوسته به میزان 45 گرم در هر دقیقه را دارد که میزان بخاردهی پیوسته اتو بخار Skyfall نیز به همین مقدار می باشد. اما این اتو بخار فکر قابلیت تولید بخاردهی لحظه ای را به میزان 170 گرم دارد و این در حالت است که میزان بخاردهی لحظه ای اتو بخار Skyfall حدود 180 گرم می باشد. این کمتر بودن بخاردهی لحظه ای، یکی از عمده تفاوت های بین این دو اتو بخار هوشمند فکر می باشد.
 2. جنس کفه اتو بخار SkyGo از سرامیک می باشد این در حالیست که اتو بخار Skyfall دارای کفه دو لایه پریمیوم می باشد و این دومین تفاوت عمده بین این دو اتو بخار هوشمند فکر می باشد.
 3. کفه سرامیکی اتو بخار Skygo هیچگاه پرز پارجه را نمی خواباند و مانع از براق شدن پارچه می شود. این کفه سرامیکی گرما را به صورت یکنواخت در کل کفه پخش خواهد کرد و مانع از سوخته شدن لباس ها خواهد شد.
 4. اتو بخار Skygo مجهز به سیستم ضد رسوب می باشد. بدین معنی که تمامی رسوب آب را که هنگام حرارت دیدن تولید شده است، گرفته و این ویژگی مانع از بسته شدن منفذ های کف اتو خواهد شد. این سیستم ضد رسوب با سیستم Self Cleaning همراه شده و یک ویژگی بزرگی را تولید کرده است. مجموع این دو ویژگی با هم نه تنها موجب افزایش کیفیت اتو کشی خواهد شد، طول عمر دستگاه را نیز به شدت افزایش خواهد داد.
 5. قابلیت اسپری آب، قابلت تنظیم میزان حرارت بر اساس نوع پارچه، قابلیت تنظیم میزان بخاردهی، قابلیت استفاده از بخار عمودی و بخار خشک، طول سیم 3 متری و مخزن 350 میلی لیتری، از دیگر ویژگی های این اتو بخار فکر می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس آلمان
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
طول سیم : 3 متر
نوع اتو : اتوبخار دستی

مشخصات فنی

قدرت : 2800 وات
سیستم قطع کن خودکار :
ظرفیت مخزن آب : 350 میلی لیتر
قابلیت تنظیم میزان بخار :
سیستم ضد چکه :
قابلیت تنظیم حرارت :
جنس کف اتو : سرامیکی
اسپری آب :
بخاردهی عمودی :
سیستم ضد رسوب :
بخاردهی پیوسته : 45 گرم در دقیقه
بخاردهی لحظه ای : 170 گرم
مــزایا
مــعایب