اتو بخار 2800 وات فکر مدل Skyfall
 • اتو بخار 2800 وات فکر مدل Skyfall
 • اتو بخار 2800 وات فکر مدل Skyfall

اتو بخار 2800 وات فکر مدل Skyfall

1,300,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Fakir Skyfall Iron Steam

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
 • قدرت: 2800 وات
 • بخاردهی پیوسته: 45 گرم در دقیقه
 • بخاردهی لحظه ای: 180 گرم در دقیقه
 • ظرفیت: 250 میلی لیتر
 • قابلیت خاموش شدن اتوماتیک
 • کفه دو لایه سرامیکی پریمیوم

معرفی اجمالی اتو بخار 2800 وات فکر مدل Skyfall

بدون شک یکی از بهترین اتو های ساخته شده تا کنون، اتو بخار Skyfall شرکت آلمانی فکر می باشد که تقریبا تمامی ویژگی های لازم برای یک اتوی خوب را دراد و البته قیمت بسیار مناسبی هم نسبت به سایر اتو بخار های هوشمند موجود در بازار دارد. در زیر به بررسی این اتو بخار فوق العاده فکر خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید:

 1. توان مصرفی این اتو بخار فکر 2800 وات است اما آنچه که مهم است نه توان مصرفی بلکه قردت یک اتو بخار در رفع چین و چروک است. اتو بخار Skyfall دارای بخاردهی پیوسته 45 گرم در دقیقه می باشد. این حجم از بخار آنهم به طور پیوسته قطعا هر نوع چین و چروکی را از بین خواهد برد. برای قسمت هایی هم که دارای چین و چروک بیشتری است می توان از بخار لحظه ای یا همان حالت بخار شوک استفاده نمود که 180 گرم بخار را به صورت لحظه ای تولید خواهد کرد.
 2. ظرفیت مخزن این اتو بخار فکر 250 میلی لیتر اس. شاید اگر مقداری مخزن این اتوبخار بزرگتر بود، بهتر بود. چراکه با تولید بخار در حجم بسیار زیاد، قطعا مصرف آب بیشتری نیز خواهد داشت. اما خوشبختانه مدت زمان لازم برای آماده به کار شدن اتوبخار Skyfall بسیار کم بوده و می توان چند ثانیه پس از پر کردن دوباره مخزن، شروع به استفاده نمود.
 3. بهتر است توضیحاتی را در مورد عملکرد این اتوبخار فو قالعاده فکر نیز ارائه دهیم. اتوبخار Skyfall فکر مجهز به ترموستات برای تنظیم میزان حرارت می باشد. البته تنظیم میزان حرارت نه بر اساس درجه بلکه متناسب با نوع پارچه است بدین معنی که تنها کاری که لازم است شما انجام بدهید، انتخاب نوع پارجه مورد نظر است. این اتو بخار هوشمند، به صورت اتومات، حرارت را متناسب با نوع پارچه تنظیم خواهد نمود. نکته بعدی نیز تنظیم میزان بخار خروجی است. می توان متناسب با میزان چروک لباس، بخار خروجی را تنظیم نمود وی ا از سیستم بخاردهی لحظه ای نیز استفاده نمود.
 4. این اتو بخار فکر دو ویژگی بسیار مهم دارد. اول اینکه دارای سیستم ضد چکه است و ثانیا دارای سیستم ضد رسوب می باشد. بارها بوده که در اتو بخار های قدیمی، هنگام اتوی لباس، آب درون مخزن از طریق منفذ های کفه اتو، روی پارجه ریخته شود. و گه گاه ممکن است این آب همراه با رسوبات آب باشد که ایجاد لکه های بسیار زشتی را نتیجه می دهد. اما اتوبخار Skyfall مجهز به سیستم ضد چکه می باشد که به مانع از ریختن آب روی پارچه خواهد شد.
 5. در پاراگراف قبلی در مورد سیستم ضد رسوب صحبت کردیم. آب سخت خانگی ممکن است در مواجهه با حرارت، رسوب داشته باشد. این رسوب به تدریج منفذ های کف اتو را پر خواهد کرد و چه بسا روی پارچه نیز بریزد. اما اتو بخار Skyfall مجهز به سیستم ضد رسوب است که رسوب آب را کاملا خواهد گرفت. همچنین مجهز به سیستم Self Cleaning یا خود تمیز شوندگی است که رسوب های گرفته شده را از بین خواهد برد. این دو ویژگی علاوه بر افزایش کیفیت اتو کشی، طول عمر اتو بخار را نیز افزایش می دهند.
 6. اسپری آب، قابلیت اتوی خشک یا بخار خشک، قابلیت بخاردهی عمود، سیم 3 متری و کفه دو لایه سرامیکی پریمیوم از دیگر ویژگی های این اتو بخار فکر به شمار می آید.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس آلمان
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
طول سیم : 3 متر
نوع اتو : اتوبخار دستی

مشخصات فنی

قدرت : 2800 وات
سیستم قطع کن خودکار :
ظرفیت مخزن آب : 250 میلی لیتر
قابلیت تنظیم میزان بخار :
سیستم ضد چکه :
قابلیت تنظیم حرارت :
جنس کف اتو : سرامیکی دو لایه
اسپری آب :
بخاردهی عمودی :
سیستم ضد رسوب :
بخاردهی پیوسته : 45 گرم در دقیقه
بخاردهی لحظه ای : 180 گرم
مــزایا
مــعایب