آون توستر 48 لیتری دلمونتی مدل DL 765

جدید

Delmonti DL 765 Electrical Oven

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس ایتالیا
 • قدرت: 2000 وات
 • ظرفیت: 48 لیتر
 • عملکرد کانوکشن: دارد
 • جوجه گردان: دارد

جزییات بیشتر

3,500,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

- +

 
بررسی تخصصی

آون توستر 48 لیتری دلمونتی مدل DL 765

آون توستر دلمونتی مدل Dl 765 را می توان یکی از آون توستر های پیشرفته امروزی دانست. البته این یک ادعا نیست و در زیر به بحث و بررسی این آون توستر و ویژگی های آن خواهیم پرداخت:

 1. توان این آون توستر حدود 2000 وات است که نشان از قدرت بالای آن در عملکرد پخت دارد. بسیاری از آون توستر ها توانی زیر 1500 وات دارند و دلمونتی این آون توستر را به قدرت 2000 واتی تجهیز کرده است. البته به نوعی این ویژگی یک نقطعه ضعف نیز می باشد چرا که قدرت بیشتر، مصرف انرژی بیشتر را به همراه دارد.
 2. اغلب ما عادت داریم که برای وسایلی که به نوعی با مایعات سر و کار دارند از واحد لیتر جهت نشان دادن ظرفیت آن استفاده کنیم و برای یک آون توستر شاید ذکر ابعاد بهتر باشد. ولی به نوعی نشان دادن فضای داخلی و میزان گنجایش یک آون توستر با لیتر نیز می تواند مفید باشد و درک بهتری به ما بدهد. این آون توستر 48 لیتری است که می توان گفت برای یک خانواده متوسط و حتی بزرگ نیز کفایت می کند.
 3.  قابلیت تنظیم درجه حرارت بسیار اهمیت دارد. آون توستر دلمونتی Dl 765 مجهز به ترموستاتی جهت تنظیم دما از 100 تا 250 درجه سانتی گراد است. کافیست که به وسیله ولوم در نظر گرفته شده بدین منظور، با توجه به نوع ماده غذایی و البته خود غذایی که می خواهیم پخت کنیم، دما مورد نظر را انتخاب نماییم.
 4. یک آون توستر باید تایمر داشته باشد. تایمر، تضمین جلوگیری از سوختن غذا است. آون توستر Dl 765 مجهز به یک تایمر 60 دقیقه ای است. کافیست با توجه به نوع غذا و درجه حرارت زمان پخت را تعیین کنید. پس از پایان رسیدن زمان تعیین شده، زنگ اتمام پخت به صدا در خواهد آمد
 5. شاید یکی از بهترین تمهیداتی که دلمونتی برای این آون توستر در نظر گرفته است، به کار بردن یک لامپ درونی است تا محفظه داخلی به اندازه ای روشن باشد که بتوان از طریق درب شیشه ای مراحل پخت را مشاهده نمود.
 6.  رویه داخلی آون توستر 765 نچسپ بوده، بنابراین تمیز کردن آن بسیار آسان و راحت می باشد.
 7. این آون توستر مجهز به عملکرد جوجه گردان نیز می باشد. در واقع به وسیله ولوم تعیین شده بدین منظور می توان برنامه جوجه گردان را انتخاب نمود.
 8. دلمونتی در توضیحات این محصول به این نکته اشاره کرده است که مجهز به عملکدر جریان همرفتی است. عملکرد جریان همرفتی به معنی انتقال و پخش حرارت به وسیله حرکت ملوکول های هوا می باشد که آن را کنوکسیون یا کانکوشن نیز می گویند. اصطلاحا این تکنولوژی را پخت 3 بعدی می گویند.
 9. دلمونتی برای این آون توستر دو المنت در کف و دو المنت حرارتی نیز در بالا تعبیه نموده است که در کنار عملکرد کانوکشن، حرارت یکنواختی را در کل محفظه فراهم می آورد.

شایان ذکر است که آف سیتی محصولات شرکت دلمونتی را با گارانتی مهر شده توسط نمایندگی مجاز این شرکت، عرضه می کند.

با تشکر از همراهی شما.

 
جزئیات فنی
کشور سازندهچین تحت لیسانس ایتالیا
قدرت2000 وات
ظرفیت48 لیتر
درجه حرارت100 تا 250 درجه سانتی گراد
صفحه نمایشندارد
قابلیت یخ زداییندارد
جنس رویه داخلینچسپ
تعداد برنامه4
چراغ داخل فردارد
سایر مشخصاتمجهز به تایمر 60 دقیقه ای با زنگ اتمام پخت
عملکردجوجه گردان پخت 3 بعدی یا یکنواخت حرارت از کف، بالا و به صورت همزمان

16 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

کشور سازنده
چین تحت لیسانس ایتالیا

ویژگی های فنی

قدرت
2000 وات
ظرفیت
48 لیتر
درجه حرارت
100 تا 250 درجه سانتی گراد
قابلیت یخ زدایی
جنس رویه داخلی
نچسپ
تعداد برنامه
4
چراغ داخل فر
عملکرد
جوجه گردان
پخت 3 بعدی یا یکنواخت
حرارت از کف، بالا و به صورت همزمان

صفحه نمایش

صفحه نمایش

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
مجهز به تایمر 60 دقیقه ای با زنگ اتمام پخت

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0