آون توستر تمام استیل آریته مدل 0975

جدید

479,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

آون توستر تمام استیل آریته مدل 0975

Ariete Bon Cuisine 30 0975 Oven Toaster

 • کشور سازنده ایتالیا
 • قدرت: 1600 وات
 • ظرفیت: 30 لیتر
 • قابلیت تنظیم دما: از 100 تا 230 درجه سانتی گراد

آون توستر تمام استیل آریته مدل 0975

یک آون توستر خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ آریته با طراحی و تولید انبوه آون توستر مدل 0975 یک آون توستر خوب و البته با قیمت مناسب را روانه بازار کرده است. با ما همراه باشید تا در ادامه با ویژگی های این آون توستر آشنا شویم:

 1. آشپزخانه محیطی است که همواره نسبت به دیگر قسمت های خانه رطوبت بیشتری دارد، بنابراین جنس آون توستر باید به در مقابل رطوبت و زنگ زدگی مقاوم باشد. علاوه بر این دمای یک آون توستر ممکن است تا 230 درجه بالا برود و در نتیجه باید در مقابل حرارت بالا نیز مقاومت بالایی داشته باشد. آون توستر آریته مدل 0975 تمام استیل است و به طور کامل از استیل ضد زنگ ساخته شده است تا هم در مقابل رطوبت و زنگ ضدگی مقاومت داشته باشد و هم در مقاب حرارت بالا.
 2. از آنجا که مواد غذایی مختلف ممکن است برای پخت به دما و درجه حرارت خاصی نیاز داشته باشند، بنابراین باید بتوان آون توستر را در دمای خاصی متناسب با ماده غذایی تنظیم نمود. آریته برای آوون توستر مدل 0975 یک ولوم جهت تنظیم حرارت قرار داده است که به کمک آن می توان دما را از 100 تا 230 درجه سانتی گراد تنظیم نمود.
 3. امروزه بسیاری از مردم جهت نگه داری و جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی، آن ها را در فریزر ها یخ زده می کنند و اغلب هنگام استفاده باید زمان زیادی را صرف آب کردن یخ ماده غذایی با آب گرم نمایند. آون توستر آریته 0975 دارای ویژگی یخ زدایی می باشد. بنابراین کافیست که ماده غذایی یخ زده را در داخل آن قرار داده و طبق دستورالعمل پیش بروید تا در کمترین زمان ممکن، یخ را آب نماید.
 4. آون توستر آریته مدل 0975 دارای چهار برنامه یا عملکرد متفاوت است که به شرح آنها خواهیم پرداخت:
 • الف) عملکرد جوجه گردان به همراه حرات از بالا: این آون توستر دارای سیخ جوجه گردان است. کافیست که جوجه شستشه شده و آماده را به سیخ وصل کید و آن را داخل آون توستر قرار دهید، درب را ببندید و سپس توسط ولوم تعیین برنامه، عملکرد جوجه گردان را انتخاب نمایید. البته که می توانید دما و زمان سرخ کردن را نیز تعیین و مشخص کنید. در این حات جوجه گردان شروع به چرخش خواهد کرد و المنت بالایی روشن خواهد شد.
 • ب) امروزه تکنولوژی پخت 3D یا همان سه بعدی در بسیاری از آون توستر ها به کار برده شده است و آریته نیز از قافله عقب نمانده است. آون توستر آریته مدل 0975 مجهز به فن کانوکشن است که موجب می شود دما در تمام نقاط آون توستر یکسان باشد. بنابراین ماده غذایی از هر سه بعد و به طور یکنواخت گرما دهی می شود. کافیست که ولوم تعیین برنامه را روی قسمت مورد نظر تنظیم نمایید تا المنت های بالا و پاین هر دو روشن شده و فن کانوکشن نیز عمل کند.
 • ج) یخ زدایی: در این حالت براحتی می توان یخ مواد یغذایی منجمد را در کمترین زمان ممکن، آب کرد
 • د) حرارت از کف که صرفا المنت پایینی دستگاه روشن خواهد شد.

     5. هر ماده غذایی جهت پخت صحبح و مناسب علاوه بر درجه حرارت مناسب، نیازمند زمانبندی پخت دقیق نیز میباشد. بدین معنی که علاوه بر تنظیم دما باید زمان را نیز در دست داشت. حالا یا باید این زمان را آشپز به یاد داشته باشد یا چه بهتر که دستگاه مجهز به تایمر باشد. آون توستر مدل 0975 مجهز به یک تایمر 120 دقیقه ای می باشد.

6. پس از پخت سینی داخلی دستگاه بسیار بسیار گرم خواهد شد و اگر آشپز مواظب نباشد و از ابزار های خاص استفاده نکند ممکن است دچار سوختگی شود. اما آریته برای این مدل از آون توستر خود دستگیره مناسب خارج نمودن سینی قرار داده است تا براحتی بتوان پس از پخت سینی را خارج نمود.

دیگر ویژگی های آون توستر را می توانید در قسمت مشخصات مشاهده نمایید.

با تشکر از همراهی شما.

 
جزئیات فنی
کشور سازندهایتالیا
وزن9 کیلوگم
قدرت1600 وات
ظرفیت30 لیتر
درجه حرارتتا 230 درجه سانتی گراد
صفحه نمایشندارد
قابلیت یخ زداییدارد
تعداد برنامه4
چراغ داخل فرندارد
ابعادطول 45، عرض 37 و ارتفاع 38 سانتی متر
عملکردجوجه گردان، پخت یکنواخت یا سه بعدی، حرارت از کف، یخ زدایی
قفل کودکندارد
کانوکشندارد
کنترل پنلندارد
جوجه گرداندارد
توضیحات سینیقابل جدا شدن جهت شستشو
فن خنک کنندهندارد
سیستم تمیز کننده با بخارندارد

16 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

کشور سازنده
ایتالیا
وزن
9 کیلوگم
ابعاد
طول 45، عرض 37 و ارتفاع 38 سانتی متر

ویژگی های فنی

قدرت
1600 وات
ظرفیت
30 لیتر
درجه حرارت
تا 230 درجه سانتی گراد
قابلیت یخ زدایی
تعداد برنامه
4
چراغ داخل فر
عملکرد
جوجه گردان، پخت یکنواخت یا سه بعدی، حرارت از کف، یخ زدایی
کانوکشن
کنترل پنل
جوجه گردان
توضیحات سینی
قابل جدا شدن جهت شستشو
فن خنک کننده
سیستم تمیز کننده با بخار

صفحه نمایش

صفحه نمایش

سیستم عامل و امکانات نرم افزاری

قفل کودک

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0