فر برقی بکو مدل Bvr 35500 Xms
  • فر برقی بکو مدل Bvr 35500 Xms
  • فر برقی بکو مدل Bvr 35500 Xms

آون توستر بکو مدل Bvr 35500 Xms

2,221,000 تومان

در انبار موجود نیست

فر برقی بکو مدل Bvr 35500 Xms

Beko Bvr 35500 Xms Electrc Oven

  • کشور سازنده: ترکیه
  • نوع: توکار
  • ظرفیت: 80 لیتر
  • نحوه‌ی عملکرد: برقی
  • رده مصرف انرژی: A

معرفی فر برقی بکو مدل Bvr 35500 Xms

آون توستر بکو مدل Bvr 35500 Xms با ظاهری زیبا و شیک، نمایی مدرن به آشپزخانه می‌بخشد. با این فر می‌توان به صورت حرفه‌ای، آشپزی را در منزل خود تجربه کنید. همان طور که می‌توان ظرفیت یخچال‌ها را به فوت و لیتر نیز بسنجیم تا درکی از میزان گنجایش آنها داشته باشیم، ظرفیت فر‌ها را نیز به لیتر می‌توان مطرح کرد. این فر با گنجایش 80 لیتری خود نشان می‌دهد که برای خانواده‌های با جمعیت متوسط به بالا طراحی شده است. کار کردن با این فر بسیار آسان است و می‌توان غذاهای متنوع را با برنامه‌‌های از قبل تعیین شده با درجه حرارت متفاوت آماده کرد. برای این فر 14 برنامه متفاوت در نظر گرفته شده است که بسته به نوع ماده غذایی برنامه مورد نظر را انتخاب کرده تا سیستم به طور خودکار و اتومات غذا را آماده نماید. در فر برقی بکو مدل Bvr 35500 Xms توزیع حرارت به صورت 3D است که این ویژگی از مخلوط شدن بو و طعم غذاهای متفاوت در کنار هم جلوگیری می‌کند. این فر قابلیت برشته و کبابی کردن مواد غذایی از جمله نان توست، سوسیس، کباب و ماهی را دارد.

فر برقی بکو مدل Bvr 35500 Xms در فروشگاه بزرگ آف سیتی

پخت و پز 3D

پخت غذا و توزیع حرارت در این فر به صورت سه بعدی انجام می‌شود که این ویژگی به تکنولوژی 3D مشهور است. نحوه عملکرد به گونه ای است که هوا در تمامی قسمت های داخلی آون توستر به صورت یکان و یکنواخت گرم خواهد شد. در آون توستر های گذشته صرف دیواره ها گرم می شود و قسمت های نزدیکتر به دیواره گرمای بیشتری داشتند. اما با این تکنولوژی کل محوطه داخلی دمای یکسانی خواهد داشت.

البته جالب اینجاست که بکو به ابتکار بی نظیری دست زده است. می توان فضای داخلی فر را به دو قسمت تقسیم نمودو به لطف فن های جدا گانه برای هر دو قسمتف دو دمای کاملا متفاوت داشت. بنابراین دو غذای متفاوت که نیاز به دماهای پخت متفاوت دارند را بر گزینید،آنها را در بال و پایین قرار دهید(مانند شکل) دمای دو قسمت را تعیین کنیدو همزمان دو نوع غذا را بدون آنکه طعم و بوی آنها ترکیب شود، پخت نمایید. نا گفته نماند که این دو دما نمی توانند اختلافی بیشتر از 80 درجه سانتی گراد داشته باشند.

آون توستر بکو مدل Bvr 35500 Xms دارای راهنمای کشویی است که این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی غذاهای آماده شده را بدون اینکه دست شما بسوزد از فر بیرون بیاورید.

فر برقی بکو مدل Bvr 35500 Xms در فروشگاه بزرگ آف سیتی

فر برقی بکو مدل Bvr 35500 Xms در فروشگاه بزرگ آف سیتی

درب فر

درب فر برقی بکو مدل Bvr 35500 Xms از جنس شیشه است که ‌می‌توان مراحل پخت غذا را از طریق درب شیشه‌ای آن مشاهده کرد. تمیز کردن درب فر دغدغه‌ای برای بیشتر افراد است که این بار شرکت بکو با به کار کردن تکنولوژیی نانو در درب شیشه‌ای، این مشکل را حل کرده و می‌توان بدون استفاده از مواد شوینده و تنها با یک پارچه آن را به راحتی تمیز کرد. درب فر برقی بکو به راحتی باز و بسته می‌شود.

فر برقی بکو مدل Bvr 35500 Xms در فروشگاه بزرگ آف سیتی

فر برقی بکو مدل Bvr 35500 Xms در فروشگاه بزرگ آف سیتی

مشخصات کلی

کشور سازنده : ترکیه
وزن : --
جنس رویه داخلی : --
ابعاد : ارتفاع 59.5 سانتی متر، عرض 59.4 سانتی متر، عمق 56.7 سانتی متر

صفحه نمایش

صفحه نمایش :
توضیحات صفحه نمایش : LCD

امکانات نرم افزاری و سخت افزاری

قفل کودک :

مشخصات فنی

قدرت : --
ظرفیت : 80 لیتر
درجه حرارت : --
قابلیت یخ زدایی :
رده انرژی : A
تعداد برنامه : 14
چراغ داخل فر :
کانوکشن :
توان کانوکشن : --
کنترل پنل : لمسی
جوجه گردان :
توضیحات سینی : 1 سینی مشبک، 1 سینی عمیق، 1 سینی استاندارد
فن خنک کننده :
سیستم تمیز کننده با بخار :

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : --
سایر مشخصات : دارای تکنولوژی 3D، دارای درب شیشه‌ای با تکنولوژی نانو، مجهز به راهنمای کشویی
نوع فر : برقی
مــزایا
مــعایب