غذاساز فیلیپس مدل HR7769
 • غذاساز فیلیپس مدل HR7769
 • غذاساز فیلیپس مدل HR7769
 • غذاساز فیلیپس مدل HR7769
 • غذاساز فیلیپس مدل HR7769
 • غذاساز فیلیپس مدل HR7769

غذاساز فیلیپس مدل HR7769

590,000 تومان

در انبار موجود نیست

Philips HR7769 Food Processor

 • کشور سازنده: هلند
 • قدرت: 850 وات
 • قابلیت تنظیم سرعت: در 2 سطح
 • عملکرد پالسی: دارد
 • عملکرد مخلوط کن و آب مرکبات گیر
 • عملکرد آسیاب، رنده و خردکن

معرفی اجمالی غذاساز فیلیپس مدل HR7769

غذاساز hr7769  با توان 850 واتی موتور آن جزو غذاساز های با قدرت متوسط به شمار می رود و در واقع برای خرد کردن انواع مواد غذایی مورد نیاز ما در آشپزی، قابلیت استفاده را دارد. این غذا ساز دارای سری آب مرکبات گیر، سری خلالی کردن، ورقه کردن در اندازه های ضخیم و درشت و همچنین خرد کردن در اندازه های ریز و درشت و دانه بندی کردن می باشد. همچنین با وجود ظرف مخلوط کن با تیغه هایی از اسیل ضد زنگ، با ظرفیت نامی 1.75 لیتر و ظرفیت عملی 1 لیتر، قادر خواهیم بود در هر بار استفاده، 4 لیوان آب میوه مخلوط را آماده نماییم، بنابراین برای خانواده هایی با جمعیت متوسط، مناسب است.

ظرفیت غذا ساز نیز حدود 1 لیتر است و سرعت آن در دو سطح قابل تنظیم است. علاوه براین دستگاه مجهز به ظرف آسیاب با تیغه هایی محکم و از استیل ضد زنگ می باشد. شاید تنها نقطه ضعفی که این دستگاه دارد، نبود آبمویه گیر است که البته با توجه به قیمت آن در مقایسه با دیگر دستگاه های موجود در بازار، این نقطه ضعف، قابل چشم پوشی می باشد.

معرفی کامل غذاساز فیلیپس مدل HR7769

موتور 850 واتی

غذاساز hr7769 مجهز به یک موتور 850 واتی است که قدرت کافی برای عملکرد های این دستگاه پر قدرت را دارد. وجود قابلیت های زیاد به همراه، سری های متفاوت، نیاز این غذاساز به یک موتور قدرتمند با طول عمر بالا را مبرم می سازد به همین دلیل مهندسی این شرکت هلندی، این موتور قدرتمند را برای این دستگاه در نظر گرفته و در آن تعبیه کرده اند.

غذاسازز فیلیپس مدل hr7769 فروشگاه بزرگ آف سیتی

تکنولوژی PowreChop

فن آوری PowerChop ترکیبی از شکل تیغه، زاویه برش و کاسه داخلی است که منجر به خرد شدن آسان و راحت مواد نرم و سخت می شود. به همین دلیل این غذا ساز، برای ساخت انواع پوره و مواد کیکف بسیار مناسب می باشد.

غذاسازز فیلیپس مدل hr7769 فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت تنظیم سرعت

به علت کاربردهای متفاوت و همچنین سری های متفاوت و کارایی غذا ساز hr7769 برای مواد غذایی مفاوت، باید دستگاه قابلیت عملکرد در سرعت های متفاوت را داشته باشد. به همین دلیل این دستگاه 2 سرعته بوده و همچنین عملکرد پالسی را نیز دارد.

غذاسازز فیلیپس مدل hr7769 فروشگاه بزرگ آف سیتی

عملکرد +30

این غذا ساز با توجه به ادعای خود شرکت فیلیپس 30 کاره می باشد و حتی ممکن است توانایی انجام عملکرد هایی بیشتر از این مقدار را داشته باشد. مخلوط کن، آسیاب، خلال کردنف دانه بندی کردنف رنده کردن، خمیر زن، آماده کردن امولوسیون، تیغه S شکل برای برش و آماده کردن انواع سالاد، تنها بخشی از کارهای قابل انجام این دستگاه به شمار می رود.

محلوط کن

ظرفیت مخلوط کن حدود 1و75 لیتر است و البته ظرفیت کاری آن حدود 1 لیتر است. جنس ظرف آن از پلاستیک فشرده بوده و تیغه هایی از جنس استیل ضد زنگ دارد.

ظرف غذا ساز

جنس ظرف غذا ساز از پلاستیک فشرده بوده و ظرفیت عملی آن حدود 1.5 لیتر است. می توان پس از آماده کردن غذا، آن را در همان ظرف در یخچال نگه داری کرد، چراکه جنس پلاستیک فشرده، از مواد با کیفیت بوده و بسیار مرغوب است.

محفظه جمع آوری وسایل

همیشه در چنین دستگاه هایی با قطعات بالا، استرس و نگرانی گم شدن قطعات وجود دارد. اما نگران نباشیدف این غذا ساز فیلپس، دارای محفظه جمع آوری وسایل می باشد.

غذاسازز فیلیپس مدل hr7769 فروشگاه بزرگ آف سیتی

دیسک های متفاوت

جنس دیسک های غذاساز hr7769 از استیل ضد زنگ بوده در مقابل رطوبت مقاومت بالایی دارند. دیسک مخصوص رنده کردن درشتف دیسک مخصوص رنده کردن ضخیم، دیسک مخصوص ورقه کردن ضخیم، دیسک مخصوص ورقه کردن نازک، دیسک مخصوص دانه بندی کردن، دیسک مخصوص خلال کردن، به همراه این غذا ساز ارائه می شود و برای آن طراحی شده است.

غذاسازز فیلیپس مدل hr7769 فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی

تمامی قطعات غذا ساز hr7769 قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارند. البته منظور از تمامی قطعات، قطعاتی می باشد که به نوعی با ماده غذایی در ارتباط بوده و کثیف می شوند.

غذاسازز فیلیپس مدل hr7769 فروشگاه بزرگ آف سیتی

مشخصات کلی

کشور سازنده : هلند
وزن : 1.4 کیلوگرم
جنس بدنه : استیل ضد زتگ
طول سیم : 1 متر
جنس تیغه : استیل ضد زنگ

مشخصات فنی

قدرت : 850 وات
شدت صدا : 78 دسی بل
محفظه جمع آوری سیم :
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی :
تعداد کارکرد : +30
تنظیم سرعت : دو سرعته
نوع سری : سری امولوسیون، دیسک های رنده کردن ریز و درشت، برش چیپسی ریز و درشت، تیغه S، خمیر زن، سری خلالی کردن، دیسک دانه بندی کردن، سری آب کرکبات گیر
تعداد سری : 10 عدد
جنس سری : دیسک های خلالی کردن، خرد کردن و چیپس کردن از استیل ضد زنگ، سری دانه بندی کردن از استیل و پلاستیک فشرده، سری آب مرکبات گیر از پلاستیک فشرده، سری خمیر زن از پلاستیک فشرده، تیغه S از استیل ضد زنگ، سری امولوسیون از پلاستیک فشرده
جنس ظرف غذاساز : پلاستیک فشرده
جنس ظرف آسیاب : پلاستیک فشرده
عملکرد لحظه ای (پالسی) :
عملکرد توربو :
ظرفیت غذاساز : پلاستیک فشرده
سیستم ایمنی : سیستم تشخیص درب و ظرف

مخلوط کن

مخلوط کن :
جنس پارچ مخلوط کن : پلاستیک فشرده
ظرفیت مخلوط کن : 1.75 لیتر

آبمیوه گیر

آبمیوه گیر :

آسیاب

آسیاب :
ظرفیت آسیاب : 350 میل لیتر

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : محفظه جمع آوری وسایل
سایر مشخصات : تکنولوژی PowerChop،
محفظه نگه دارنده اقلام همراه :
مــزایا
مــعایب