آب مرکبات گیر بوش مدل MCP3500
 • آب مرکبات گیر بوش مدل MCP3500
 • آب مرکبات گیر بوش مدل MCP3500
 • آب مرکبات گیر بوش مدل MCP3500
 • آب مرکبات گیر بوش مدل MCP3500
 • آب مرکبات گیر بوش مدل MCP3500
 • آب مرکبات گیر بوش مدل MCP3500
 • آب مرکبات گیر بوش مدل MCP3500

آب مرکبات گیر بوش مدل MCP3500

500,000 تومان

در انبار موجود نیست

آب مرکبات گیر بوش مدل MCP3500

Bosch MCP3500 Citrus Extractor

 • کشور سازنده: اسلونی تحت لیسانس آلمان
 • قدرت: 25 وات
 • ظرفیت: 800 میلی لیتر
 • دارای حرکت چپ و راست به صورت اتوماتیک
 • قابلیت تنظیم میزان پالپ درون آب

آب مرکبات گیر بوش مدل MCP3500

در یک آب مرکبات گیر چه نو آوری هایی می توان ایجاد کرد؟ پاسخ این پرسش را با بررسی آب مرکبات گیر بوش مدل mcp3500 می توان یافت، در بررسی این محصول با ما همراه باشبد:

 1. اندازه مخروطی آب مرکبات گیر بوش mcp3500 بسیار استاندارد طراحی شده است به شکلی که برای انواع میوه های بزرگ و کوچک قابل استفاده است.
 2. ظرف ان آب مرکبات گیر حدود 800 میلی لیتر ظرفیت دارد و همچنین مدرج می باشد. بنابراین می توان به اندازه لازم  و دقیق، آبمیوه درست کرد و علاوه بر این می توان مشخص کنیم که هر میوه ای چه مقدار آبمیوه دارد.
 3. ممکن است بعضی افراد برای بعضی از میوه ها،  دوست داشته باشند که مقداری از پالپ میوه در آب میوه وجود داشته باشد و همچننی بسیاری دوست دارند که آب میوه کاملا خالص و وبدون هیچ پالپی باشد. به همین دلیل به همراه آب مرکبات گیر بوش مدل mcp3500 به جای فیلتر اسیل مشبک، یک سری با شیار های ریزتر وجود دارد. این سری را زیر سری اصلی قرار داده و می توان به وسیله دستگیره تعین شده، میزان ورود پالپ به آب میوه را تعیین کرد.
 4. این آب مرکبات گیر فشاری است. برخلاف دیگر آب مرکبات گیر های دیگر که ابتدا باید دستگاه را روشن کرده و سپس به وسیل اهرم فشاری یا هر وسیله دیگری، میوه قاچ شده را روی مخروطی فشار می دهید، در این آب مرکبات گیر به محفض فشار دادن مخروطی دستگاه شروع به کا می کند و مخروطی شروع به چرخش خواهد کرد. به این ترتیب هم در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی خواهد شد، هم سطح امنیت بالا خواهد رفت. بنابراین کافیست که میوه نصف شده را روی مخروطی، به میزان بسیار کمی فشار دهید تا موتور قدرتمند دستگاه شروع به کار نماید.
 5. بسیاری از آب مرکبات گیر ها فقط در یک جهت می چرخند. اما آب مرکبات گیر mcp3500 با چرخش اتوماتیک و تصادفی در هر دو حالت راست و چپ، باعث گرفتن شدن تمام آب میوه خواهد شد و بهترین عملکرد را خواهد داشت.
 6. محفظه جمع آوری سیم در زیر دستگاه طراحی شده است تا نگه داری و حمل و نقل آن بسیار آسان شود.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : اسلونی تحت لیسانس آلمان
وزن : 1.03 کیلوگرم
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
طول سیم : 1 متر
جنس کاسه : پلاستیک فشرده مدرج

مشخصات فنی

قدرت : 25 وات
ظرفیت : 800 میلی لیتر
فیلتر داخلی :
توضیحات فیلتر : سری پلاستیکی جهت تنظیم میزان پالپ
محفظه جمع آوری سیم :
سیستم ضد چکه :
عملکرد : خاموش / روشن شدن اتوماتیک با فشار دادن مخروطی، چرخش در جهت چپ و راست به صورت اتوماتیک برای تولید بیشتر آب میوه و عملکرد بهتر

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : سری آب مرکبات گیر، ظرف مدرج، درپوش، سری مخصوص تنظیم میزان پالپ(عملکرد به عنوان فیلتر)
سایر مشخصات : قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی، ظرف مدرج 800 میل لیتری، روشن خاموش زدن تنها با فشار دادن مخروطی، مخروطی با اندازه استاندارد برای انواع میوه های بزرگ و کوچک، قابلیت تنظیم میزان پالپ با سری مخصوص
مــزایا
مــعایب